Gündem

Trakya Fest 18 Temmuz’da Başlıyor

Trakya Fest 18 Temmuz’da başlıyor. Trakya’nın ilk ve tek müzik festivali 18 Temmuz 21 Temmuz tarihleri arasında Uzunkum ve Mavikum Beach’de gerçekleşiyor. Trakya Fest ile gündüz deniz akşam müzik ve bir çok eğlenceye hazır mısınız?  Gündüz plajda başlayan akşam bir çok çeşit eğlence, konserleri  kamp ile birleştiren Trakya Feste katılımlar oldukça çok gibi görünüyor.

Trakya Fest 18 Temmuz’da Başlıyor

Trakya Fest ile eğlenceye hazır mısınız?  ‘Bütün Renkleri Buluşturan Festival’ sloganıyla geçtiğimiz iki yıl boyunca  binlerce müzikseveri onlarca sanatçıyla buluşturdu.
Çeşitliliğin güzelliğine inanarak Trakya Fest 2019 yılında 18-21 Temmuz tarihleri arasında Mavikum Beach’de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Trakya Fest daha önceki yıllara göre çok daha büyük bir kamp ve festival alanıyla karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. Gündüz, eşsiz Saros Körfezi’nin sakin denizinde başlayacak olan Trakya fest, akşam ise müzik çeşitliliği ile ruhlarınızda oluşacak dalgaların tadını çıkarmaya davetlisiniz. Trakya fest, Orfe Organizasyon tarafından gerçekleştiriliyor. Festivalin sanatçı kadrosu, günlük festival programları ve içerik düzenleme çalışmaları hala devam etmektedir. Sahne alacak sanatçı kadrosu için verilen isimler:

EDİS 
EZHEL
BEN FERO
BÜYÜK EV ABLUKADA
FERİDUN DÜZAĞAÇ
SUZAN KARDEŞ
GAZAPİZM
GAYE SU AKYOL
YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ
DOLU KADEHİ TER TUT
PERA

 BİLET FİYATLARI
Trakya Fest – Kombine = 110 TL
TRAKYA FEST- KOMBİNE + KAMP = 140 TL
UZUNKUM BEACH – EDİRNE

DenizBank Açıkhava Konserleri Temmuz Ayında Başlıyor

 

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu