Gündem

Torununa Cinsel İstismarda Bulunan Dede 22 yıl 6 ay Hapse Girecek

Torununa cinsel istismarda bulunan dede çıkarıldığı mahkeme tarafından 22 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. 2 yıl boyunca torununa cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen adamın duruşması diğer torununa da istismarda bulunduğu gerekçesiyle halen devam ediyor.

Torununa Cinsel İstismarda Bulunan Dede 22 yıl 6 ay Hapse Girecek

Olay Kocaeli’de yaşandı. Torununa 2 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen dede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Tutuklanan dede 22 yıl 6 ay hapse mahkum edildi. Fakat olaylar bitmedi. Mustafa Ekrem Ö. isimli dede Bursa’da yaşayan diğer torununa da cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi ve bir mahkeme de Bursa’daki aile tarafından babalarına açıldı.

torununa cinsel istismarda bulundu

2 Torununa Birden Cinsel İstismarda Bulunduğu İddia Ediliyor

Kocaeli’de yaşayan dede Mustafa Ekrem Ö.’nün ilk olayı ortaya çıkınca diğer torununa da istismarda bulunduğu iddia edildi. Henüz bir dava sonuçlanmadan ikinci dava açılan Mustafa Ekrem hakkında ilk davada 22 yıl 6 aylık tutuklama kararı alındı. İkinci davanın sonucu bekleniyor.

Suçlamalarla İlgili “İftira” Dedi

İlginç dava da sanık kendisi ile ilgili suçlamalara “iftira” dedi. “Böyle birşey olsa torunum neden tekrar yanıma gelsin” diyerek kendini savunan dede, “kızımın ailesi bana iftira atıyor kesinlikle böyle bir şey yok” dedi ve tahliyesini talep etti.

torununu taciz eden dede

18 Yaş Altı ve Aile İçi Taciz Olmasından Dolayı Ceza Katlandı

Mahkeme yargıçları sanığa “nitelikli cinsel istismarda bulunmaktan 8 yıl, mağdurun akrabası olması nedeniyle artırıma giderek 12 yıl, mağdurun 18 yaşından küçük olması nedeniyle tekrar artırıma giderek toplam 27 yıl” hapis cezası verdiler. Ancak sanığın daha önce herhangi bir cezasının bulunmamasından dolayı cezayı 22 yıl 6 ay’a düşürdüler.

Diğer Torunla İlgili Mahkeme Devam Ediyor

Mahkeme heyeti, ilk davada sanığın ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçundan beraatına karar verdi ancak taciz ve diğer suçlamalarla tutukladı. İlk davasından 22 yıl 6 ay hapis alan dedenin diğer davasının da devam edeceği bildirildi.

Alzheimer Hastalığı Nedir?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu