Gündem

Tom Cruise Nicole Kidman’ın Kızlarından Scientology Tarikatı İtirafı!

Tom Cruise Nicole Kidman’ın Kızlarından Scientology Tarikatı İtirafı! Ünlü Hollywood Yıldızı Nicole Kidman O Tarikat yüzünden çocuklarımı göremiyorum demişti..

Ünlü Hollywood yıldız Nicole Kidman çocukları için ilk kez açıklama yaptı: Scientology Tarikatı yüzünden çocuklarımı göremiyorum demişti.

Dünyaca ünlü Hollywood oyuncusu Nicole Kidman önceden verdiği bir röportajında , boşandığı eşi Tom Cruise ile evlat olarak edindikleri çocukları, Scientology tarikatını seçtikleri için göremediğini söylemişti.

Nicole Kidman ve Tom Cruise’un evlat edindikleri Isabella Cruise ise seneler sonra ilk kez konuşmayı tercih etti.

Ünlü Yıldız Nicole Kidman, eski eşi Tom Cruise ile evliyken evlat edindikleri iki çocuğu hakkında geçtiğimiz sene özel açıklamalarda bulunmuştu.Boşandığı eşi Tom Cruise ile Scientology tarikatı yüzünden yollarını ayrılan ve bu tarikatın şartlarına göre boşandığı için istese de ailesiyle görüşemeyen Nicole Kidman yıllarca büyük tepkiler çekmişti.

Tom Cruise’dan boşandıktan sonra Keith Urban’la evlenen ve iki çocuk sahibi olan ödüllü ünlü oyuncu ise, 25 yaşındaki Isabella ve 23 yaşındaki Connor adındaki evlat edindikleri çocuklarını, Tom Cruise’tan boşanma ve Scientology tarikatından ayrılması nedeniyle senelerdir görmediğini fakat bu konu hakkında artık tamamen pes ettiğini söylemişti.

Nicole Kidman, “Onlar Scientology tarikatında kalmaya karar verdiler. Benimde bir anne olarak işim onları uzaktan bile olsa sevmek diye ifade etti. Ben bu hoşgörünün bir örneğiyim ve şuna inanıyorum ki çocuklarınız ne yaparsa yapsın, onları her koşulda sevmeniz gerekir” demişti.

“Scientology Tarikatı yüzünden çocuklarımı göremiyorum” demişti…

Ünlü yıldızın kızı Isabella Cruise ilk kez konuştu.

Nicole Kidman’ın uzun zamandır görüşemediği çocuklarından 26 yaşındaki Isabella Cruise ise hala içinde bulunduğu ‘Scientology’ tarikatının mensuplarına bir mektup gönderdi ve seneler sonra bununla ilgili açıklamalarda bulundu.

Londra’da Scientology tarikatı sayesinde katıldığı eğitimden bahseden Isabella, “Organizasyonda, eğitimin ne kadar inanılmaz ve olağanüstü olduğuyla ilgili sürekli, durmadan konuşacak sinir bozucu bir kıza dönüştüm. Fakat Scientolog arkadaşlarımın hepsi bu işi yapmalı. Kesinlikle çok zor bir iş ama herşeye değer çünkü bu işi başaracaksınız” dedi.

Elde ettiği deneyimler ve kendisini tarikatla tanıştırdığı için babası Tom Cruise ve üvey halası Cass Mapother’a teşekkürlerini sunan Isabella, “Her şey için babama çok teşekkür ederim. Cass’e ve Tash’e. Benim arkamda durup, destekleyip buraya almasaydınız kendi sorunlarımda mahvolurdum” diyerek sözlerine devam etti. Bir çok kişi bu tarikatın genç kızın beyninin tamamen yıkadığını ve kurtarılması gerektiği konusuyla ilgili yorumlarda bulundu.

Nicole Kidman ve Tom Cruise 1990 yılının Aralık ayından,2001 yılının Ağustos ayına kadar evliliklerini sürdürmüşlerdi. Fakat Nicole Kidman tarikattan ayrılabilmek, bütün bağlarını koparabilme için Tom Cruise’tan boşanma kararı almıştı. Boşanmalarının en büyük nedenini Tom Cruise’un Scientology tarikatına aşırı bağlılığı olduğu söylendi.

Tarikatı tercih ediyorlar

Fakat evlatlık çocukları da Connor ve Isabella Tom Cruise ve Scientology tarikatı tercih ederek ünlü yıldız Nicole Kidman’ı görmeyi reddetti. Ardından Tom Cruise aktris olan Katie Holmes ile 2006 yılında evlendi ve bu evlilikten Suri adında kızları dünyaya geldi.

Ancak Tom Cruise ve Katie Holmes çifti 2012 yılında boşandı. Boşanmanın en önemli sebebi olarak, Katie Holmes kızı Suri’yi, Tom Cruise’un yer aldığı Scientology tarikatından uzak tutman istemesi olduğu öne sürüldü. Katie Holmes boşanmanın ardından hiçbir şekilde açıklama yapmadı.Fakat Tom Cruise’un yıllardır kızını görmediğini ve istememesinin asıl sebebinin Suri’nin artık tarikatla bir ilgisinin olmayışı iddia edildi.

Tom Cruise kızı Suri’yle en son 2013 yılında görüntülenmiş ve ‘büyük kanıt’ olarak sunulmuştu.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu