Astroloji

Terazi Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

Terazi burcu ve aşk yazımda sizlere Terazi burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

TERAZİ BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

Terazi burcu için hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da denge çok önemlidir. İnsancıldır, iyi niyetlidir, naziktir, neşeli, esprili ve duygusaldır. Estetiğe çok önem verir, zevklidir. Hisleri kuvvetlidir, çok iyi gözlem yapar. Kendi düşünceleri dışında karşısındaki kişinin düşüncelerine de önem verir. Aşkta dürüstlük onun için önemlidir, yalandan nefret eder. Verdiği sözleri mutlaka tutar. Kimseyi yarı yolda bırakmaz, iletişim konusunda sakinliği ile dikkat çeker. Dengeyi kuramadığı zaman rahatsızlık duyar ve uzaklaşır. Terazi ile birlikteyseniz dış görünüşünüze önem vermeli ve zevkli olmalısınız. Konuşmasını iyi bilen kişiler ilgisini çeker. Karşısındaki kişi tarafından dengelenmek ister.

TERAZİ BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşık olursa sonsuza kadar o kişiyle birlikte yaşayabilir ve evlilik düşünebilir. Adeta aşk için yaratılmış insanlardır. Aşık olduğu kişiyi etkilemek için, anlamlı bakışlarını kullanır, tatlı tatlı flört eder, en sevimli hali ile ortalarda dolaşır. Kendine daha fazla özen gösterir, aşkı tüm bedenine yansır.  Çevresindekiler onun aşık olduğunu rahatlıkla anlayabilir. Aynı zamanda artistik davranışlar ve güçlü tavırlar da sergiler. Çok ısrarcı değildir, acele etmez aşık olduğu insanın etkilenmesini sabırla bekler. Hislerinin karşılıklı olduğuna inanırsa harekete geçer. Teraziler evlenirlerse mükemmel eş olabilir ancak bu biraz da eşine bağlıdır. Evcimen ve sadıktır. Çevresi ile bakışlar ve sözlerle flörtleşmeyi ve ilgi odağı sever ancak asla eşini aldatmaz. Cinsellik konusunda tutkuludur. Cüretkarlığı partnerine bağlıdır. Karşısındaki kişinin duyguları ve istekleri onun için önemlidir, çoğu zaman kendini geri plana atar.

TERAZİ BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Aşk acısı süreci oldukça sancılı geçer. Genelde sakindir. Ancak ayrılık söz konusu olduğunda birdenbire değişebilir. Aşk acısı ile suskunluğu, sakinliği bir anda bitebilir, acı sözlerle kırıcı olabilir. Çok sevdiği halde terkedildiyse bunun acısını uzun yıllar çekebilir. Bu süreçte partnerini hem çok sever, hem de ondan nefret eder. Vazgeçemediği partneri değil, ona karşı duyduğu hislerdir. Bu duyguları başkasıyla yaşayamayacağını düşünür, yeni bir aşk için cesareti ve umudu bir anda biter. Aşık bir terazi ayrıldığında yeni aşk arayışına girmez, günübirlikte ve kısa süreli ilişkilerle acısını unutmaya çalışır. Bunları yaşarken bile partnerini aldatıyormuş hissiyatına kapılabilir.

TERAZİ BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = İKİZLER, KOVA

EVLİLİK = İKİZLER, KOVA 

Su elementinden olan burçlarla (Yengeç, Akrep, Balık) iyi arkadaşlıklar kurar. Adeta bir dert ortağıdır.

Terazi kendisi gibi hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) iyi anlaşır, aşkları uzun süreli ve keyifli olur.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile iyi anlaşamazlar. Sürekli fikir ayrılıklarına düşebilirler.

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) Terazileri dengeler ancak aşk ilişkileri uzun sürmeyebilir. Teraziler sakinliği sevdiği için ateş grubu burçları onlara fazla heyecanlı ve hareketli gelebilir.

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

    1. İkizlerim, terazi hastasıyım. Aşkımız uzun süreli ve keyifli oluyomuş zaten yazıya da göre Terazi bul beni.

  1. Terazi burcu bir bey bulup geliyorum ben çünkü canım kova :D burcunun özelliğini taşıyor ise tadından yenmez demek ki :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu