in

Terazi Burcunun Komik Yönleri

Terazi burcunun komik yönleri

Terazi burcunun komik yönleri! Deli dolu yaşamayı seven, moda tutkunu terazilerin komik yönleri nelermiş bir bakalım. Belki siz belki de sevdiceğiniz bu burçtandır. Onları böylelikle daha yakından tanımak kötü mü olur?

Terazi Burcunun Komik Yönleri

Terazi burçları çevresindeki insanları kıskandıracak kadar şık ve zevklidir. Ama kolay kolay beğenmezler. Bu burcun insanı  kendi başına karar veremezler. Bu yönleri ile deli olan teraziler sizi de delirtebilir. Zamanında nefret ettiği bir kıyafet moda olursa nasıl fikir değiştireceğine siz bile hayret ederseniz. Bir anda eski düşüncesinden vazgeçer. Bu şeyi  ballandıra ballandıra övmeye başlayacaktır.

İnsanların kendileri hakkında ne düşündüğüne önem verirler. Hatta neler düşünüyorlar, neler konuşuyorlar diye meraktan çatlarlar. Bunun için deli gibi kafa yorarlar. Aslında çevresindeki insanları dikkatle ve ilgiyle dinlediğinde şüphesiz daha çok sevilecek ama farkında değil. Teraziler koleksiyon yapmayı çok sever. Terazinin hiç dinlemediği bir plak koleksiyonu bulunabilir. Veya hiçbirini açıp okumadığı bir kitap dolusu kitaplığı vardır.

Terazi burçları yaşamının çoğu zamanını yatak odasında geçirir. Çünkü odalarını çok sever. Burada  yemek yerken zevk alır. TV izleyecekse yatak odasında izler. Hatta daha pek çok aktiviteyi yatak odasına taşır. Bir de aşık olabileceği birileri olursa sanırım onları yatak odasında asla çıkaramayız.

Sarhoş halleri çok komiktir. Bir o kadar da saçmalarlar. Şöyle örnek verelim; sarhoş olduğunda fındıklı çikolatayla, çikolata kaplı fındık arasındaki farkı sorgulamaya başlar. Hatta kendince nasıl farklar olduğunu anlatmaya başlayacaktır. Normalde bu iki ürün arasında hiç bir fark yoktur. Ancak terazilere göre dağlar kadar fark vardır.

Eğer bir terazi burcuyla sevgiliyseniz sizi doğal halleriyle oldukça güldürecektir. Eğlenceli insanlardır ancak biraz takıntı halleri vardır. Sürekli onlara iltifat etmenizi beklerler. Sizin düşünceleriniz onlar için oldukça önemlidir. Eğer sizden ve aşkınızdan emin olurlarsa yaşayacağınız her an için çok güzel zamanlar geçireceğinizi söyleyebiliriz. Ama moda düşkünü halleri ile sizi canınızdan bezdirebilir. Hele bir de kararsız kalıp sizden yardım istemeye başlarsa yandınız, hemen kaçın ordan.

Terazi burcunun en etkin 10 özelliği! 

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sağlık bakanlığı normalleşme kuralları

Sağlık Bakanlığı Normalleşme Kuralları

Ayşegül Atik hayatını kaybetti

Ayşegül Atik Hayatını Kaybetti