in

Terazi Burcunun En Etkin 10 Özelliği

terazi burcunun en etkin 10 özelliği

 

Terazi burcunun en etkin 10 özelliği!  Eminiz ki kararsız, acımasız bir o kadar da eğlenceli terazilerin bu özelliklerini bilmiyorsunuz. Bir terazi burcunu yakından tanımak istiyorsanız yazdıklarımızı mutlaka okuyun. Terazilere karşı neyi neden yanlış yaptığınızı anlamak sizin için daha kolay hale gelebilir..

Terazi Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Teraziler, aşkın gezegeni Venüs’ün eğlenceli çocuklarıdır. Terazi burcu insanına aşıksanız sosyal medyayı da sevmelisiniz. Onunla beraber bol bol aşk dolu fotoğraflarınızı heryerde görmeye hazır olun.

2- Terazi burcu insanı ile bir olay yaşadıysanız yandınız.  Onlardan yiyeceğiniz triplere hazır olun. Ayrıca acımasızca hemen sizinle küser ve bunu asla düşünmez. Terazileri bu konuda idare etmek sizi oldukça zorlayacaktır.

‘3- Canım, tatlım bugün nasılsın, seni çok özledim’ diye içten bir konuşma yapıyorsanız ve bu bir Terazi kişisiyse sadece ‘iyi’ yanıtını almaya alışık olmalısınız. Çünkü onlar soğuk duruşlarıyla Antartika’da yaşasalar hemen uyum sağlarlar.

4- Terazi burcu insanları her türlü ortama ayak uydurur. Hatta ortamlarda denge vazifesini göğüsleyen kişilerdir.

5- Bazen Terazi burcu insanlarını ne yaparsanız yapın neşelendirmek mümkün olmaz. ‘Ne yapsam, gülmüyor yüzün’ demeyin. Onun yerine onları bir süre yalnız bırakmanız tavsiye olunur. Bir süre sonra kendine gelecektir.

6- Terazi burçları plan yapmayı çok sever. Hatta bir planınız varsa buna başta uyum  sağlar. Ama buna karar vermek onlar için kolay değildir. Sizi kararsızlıklarıyla çileden çıkarabilirler. “Sabrınızı sınamasına ne kadar izin verirsiniz?” bundan emin değiliz.

7- Terazi burcu insanları sağ gösterip sol vurur. Neyi ne zaman yapacağı asla belli olmaz. İnsanları şaşırtma konusunda çok beceriklidirler.

8- Bir Terazi burcu insanıyla mı birliktesiniz? O zaman onunla birlikte iş birliği yapmaya hazır olun. Çünkü onlar birlik olma konusuna oldukça önem verirler.  Öyle ki vizesiz seyahat hakkını en çok hak edenlerdir.

9- Terazi burcu insanları küsmeyi çok sever. Ancak küs kalmaya dayanamaz. Olayın sonunda barış sağlamayı isterler.

10- Arı gibi benzetmesini hakkıyla yerine getirirler. Terazi insanlarının çok aktif hayatları vardır. Hatta kendilerine “bu insanlar hiç mi yorulmaz” dedirtebilirler.

 

Terazi Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

12 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sorumluluk duygusu

Sorumluluk Duygusu İnsan Gelişiminde Ne Kadar Etkilidir?

80 ülkeye tıbbi yardım

80 Ülkeye Tıbbi Yardım