Astroloji

Terazi Burcu Ve Sağlık

Terazi burcu ve sağlık yazımda sizlere Terazi burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. 

Terazi burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : böbrekler, bel, karaciğerdir. 

-Pankreas, sırtın altı ve kadınlarda östrojen hormonu Terazi burcu ile ilgilidir.

TERAZİ BURCU VE SAĞLIK

Terazi burcu vücutta böbrekleri yönetir. Terazi burcu insanı sakinliği sever, dengeli yaşamın güzelliğine inanır. Bulunduğu ortamdan rahatsız olursa strese girer ve kusar. Stres ve dengesizlik onda sinir yapar ve bu sinir midesine vurur. Bu yüzden kendini nerede rahat hissediyorsa orada yaşamaya çalışmalıdır. Aksi takdirde ciddi hastalıklara yakalanabilir. Hastalandığında ilgi bekler. Beklediği ilgiyi göremezse huysuzlaşır ve daha çok hastalanır. İç dünyasında dalgalanmalar yaşadığı zaman aşırı yemek yer ve baş ağrısı çeker. Metabolizması yavaş çalışır. Midesinde asit fazlalığını dengelemek için fosfor içeren yiyecekler tüketmesi gerekir. Soslu, baharatlı, şekerli gıdaları sevdiği için kilo almaya müsaittir. Bu nedenle ara sıra hormon testi yaptırmalıdır. Yaşamı boyunca spor yapmalıdır. Tirodleri düzgün çalışmayabilir. Yaşı ilerledikçe romatizmal hastalıklar yaşayabilir. Kendisine özen göstermeyi sever bu konuda duyarlıdır.

TERAZİ BURCU VE SAĞLIK SORUNLARI

Terazi insanının bünyesi son derece hassastır. Olumlu- olumsuz her şeyden etkilenir. Olumsuz olaylar yaşadığı süreçteyse sağlıklı görünmez ve sürekli hastalanır. Spor yapmayı sever. Ağır eşya kaldırmaya çalışırsa beli incinebilir. Sağlık sorunu yaşamaya başladığı anda hemen doktora gider. En çok kış aylarında hastalanır. Kolay kolay iyileşemez, düzelebilmesi için ekstra vitamin ve protein alması gerekir.

TERAZİ BURCU HASTALIKLARI

Böbrek,bel ve baş ağrısı, mide bulantısı, soğuk algınlığı en çok karşılaştığı hastalıklardır. Kendi ortamlarından ayrılmamaları ve kafasına uyan kişilerle bir arada olmaları gerekir. Kendini rahat hissetmediği yerde kesinlikle bulunmamalıdır. Kansızlık ve demir eksikliği çeker. İyileşmesi için tedavi olması şarttır. Terazi burcu böbrekleri temsil ettiği için, böbreklerin düzenli çalışması için gerekli miktarda sıvı alınmasına dikkat etmelidir. Böbreklerle bağlantılı olarak, nefrit, uriner böbrek nevraljisi, Bright hastalığı (kronik nefrit) ve lumbago gibi rahatsızlıklarla karşılaşabilir. Sırtının alt kısmı zayıftır; bu nedenle oradan gelen ağrılara dikkat etmesi ve ihmal etmemesi gerekir.

Terazi Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu