Astroloji

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Terazi burcu ve cinsellik yazımda sizlere Terazi burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

Terazi Burcu ve Cinsellik

Terazi burcu uyum ve estetiğe olan düşkünlüğü ile bilinir. Güzel olan her şey onu cezbeder. Seks esnasında uyumu yakaladığında doyuma ulaşması kaçınılmazdır. Kontrolü karşı tarafa bırakıp ona uyum sağlamayı tercih eder. Erotik filmler izlemekten ve farklı fanteziler denemekten hoşlanır. Seksin ön sevişme ile uzamasını pek tercih etmez, hızlı seksi sever. Ancak elinden geldiğince partnerinin isteklerine de karşılık vermeye çalışır. Cinsel birliktelik başladıktan kısa bir süre sonra orgazm olabilir ve seks sırasında bunu bir çok kez yaşayabilir. Partnerini istemediği şeylerle ilgili asla zorlamaz. İlişki sırasında güzel sözler duymaktan ve güzel sözler söylemekten çok hoşlanır. Aşık olduğu zaman oldukça tutkulu ve ateşli olabilir.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR: 

KOÇ, İKİZLER, YENGEÇ, BAŞAK, KOVA, TERAZİ

Terazi burcu bu burçlar içinde en mükemmel uyumu kova burcu ile yakalar. İkisi birlikte seks sırasında her türlü pozisyondan zevk alır, birbirlerinin isteklerini önemser. Bir taraf keyif almıyorsa o an ilişkiye son verilebilir. Terazi burcunun keyfi yerindeyse her an her yerde sevişebilir.

Terazi Burcu Kadını ve Cinsellik

Terazi burcu kadını için cinsellik aşk demektir. Aşık bir terazi kadını ilişki sırasında kendinden geçebilir. Partnerini tam olarak sevmiyorsa cinsel birlikteliği son derece kısa sürede bitirmek ister. Temiz, konforlu ve güzel ortamlarda seksi tercih eder. Baştan çıkabilmesi için beğenildiğini hissetmelidir. Güzel sözler duyması ve hoş bir ortam yaratılması onu tahrik eder. Seks sırasında müzik olmasını sever. Karşısındaki kişiye özel olduğunu hissettirmekten hoşlanır.

Terazi Burcu Erkeği ve Cinsellik 

Terazi burcu erkeği cinsellikle kontrolün kadında olmasını tercih eder. Kabalıktan hiç hoşlanmaz, aynı şekilde partnerinin de zarif ve kibar olmasını tercih eder. Terazi erkeğini heyecanlandırmak istiyorsanız güzel bir sofra hazırlayın, etkileyici kıyafetler giyin, farklı bir makyaj yapın. Bunların yanında seksi iç çamaşırları, partnerin yüzüstü pozisyonda olması uyarılması için yeterlidir. Sırt bölgesinden ve cinsel organına dokunulmasından fazlaca etkilenir.

Terazi Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu