Astroloji

Terazi Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Terazi burcu seks hayatı.. Terazileri etkilemenin ve baştan çıkarmanın en büyük noktası nedir biliyor musunuz? Her şeyin bir güzellik içerisinde olmasıdır. Güzel giyinmeli, güzel bir ortam hazırlamalısınız. Güzel yemekler yapmalı ve pahalı içecekler içmelisiniz. Teraziyi böylece kendini özel, güzel ve hazır hissettirirsiniz.

Terazi Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

Terazi burcu anlayışlı, uyumlu, kavga gürültüden hoşlanmaz Terazi burcu erkeği tek kelimeyle güzel sever. Onu etkilemek için doğal bir güzellik yetmeyebilir. Makyaj, süslü kıyafetler hoşlarına gider.  Kadınsı olan her ayrıntı ilgisini çeker. Göğüs ve bacak dekoltesini sever. Yırtmaçlı kıyafetler kısacası seksi kıyafetler terazi erkeğini oldukça tahrik eder. Üzerinize çok düşebilir. Onların sürekli arayıp sorması siz şaşırtmasın. Onun sevme biçimi, ilgi göstermektir. Fakat bu ilgiyi tek taraflı istemez . Aynı şekilde bu ilgiyi sizden de bekler. Güzel kokular sürmeniz  onu yatakta havaya sokmaya, tahrik etmeye yeter.
Terazi kadınlarını tam bir dişi olarak nitelendirebiliriz. Terazi kadınları, hoşlandığı erkekle önce arkadaş olmayı seçer. Sosyal hayat  onun için çok önemlidir. Eğlence dünyasına düşkündür. Karşısında ki erkeğin de eğlenceli ve konuşkan olmasını ister. Kaçan kovalanır taktiğini sevmezler. Bu taktik terazi kadınlarının üzerinde etkili olmaz. Terazi kadınları istenilmekten, beğenilmekten ve arzu edilmekten hoşlanır. Duygusal patlamalar itici gelir.  Huzurunu bozacak olaylar ve durumlar hoşuna gitmez. Onunla birlikte olmak için dengeli olmalısınız. Uyumlu davranmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Terazi kadınları aşka düşkündür.  Kaba davranışlar affedilemez ve asla sevmezler. Sekste de yumuşak dokunuşlardan hoşlanırlar. Venüs’ün bu güzel kadınlarını elde etmek kolay değil.  Tamamen avucunuzun içine almak ise imkansıza yakın. Ancak gösterdiğiniz çaba buna değecektir.

Görmek vardır görebilmek vardır…

Karizmatik Terazi burcuyla olan yakınlığınızı arttırmak istiyor musunuz? Ona  hangi noktalardan yaklaşmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Öncelikle Terazi burcunun sırt ve bel bölgesinden alacağı uyarılar hoşuna gider. Bu durumda karşılığını alacağınızı  iyi bilmelisiniz. Terazi kadınını yavaşça belinden kavramak çok hoşlarına gidecektir. Bu ona yakın olmak istediğinizi gösterir. Ayrıca önemli bir ilk adım olacaktır.
İlişkilerinizi biraz daha ilerletmek mi istiyorsunuz?  Farklı mekanları tercih etmekten korkmayın. Terazi burcu size ayak uydurur. Sizden asla geri kalmayacaktır. Birlikte banyoya girebilirsiniz. Belinden veya biraz aşağısından yapacağınız hareketlerde çekinmeyin. Her  türlü hareket onun libidosunu harekete geçirebilirsiniz. Banyonun seks için size tanıdığı imkanları görmezden gelmeyin. Onu rahatlatacağınız olaylardan çekinmeyin. İki cins de aynı noktalardan hoşlanır. Yapacağınız tüm dokunuşlara karşılık verecektir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Her burcun çok farklı arayışları ve yaşam tarzları var ve bunları bu kadar güzel bir şekilde kaleme aldığınız İçin teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu