Astroloji

Terazi Burcu 2020 Yılı Yorumları

Terazi burcu 2020 yılı yorumları: Bu yıla kendinizden emin girdiniz. 2020 yılı sizin için mucizelerle dolu bir yıl olacak. Geriye dönüp baktığınızda ne kadar yol kat ettiğinizi görüyorsunuz. Kendinizle gurur duymanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Güçlü duruşunuzdan ödün vermeyen birisiniz. Hiç bir şekilde inancınızı asla kaybetmiyorsunuz. Bu yıl omzunuza yüklenen yüklerden kurtulmaya başlayacaksınız.

Terazi burcu 2020 yılı yorumları

2020 yılı mucizelerle dolu geliyor. Sizi mükafatlandıracak günler çok yakında. Bu yılın ilk günlerinden başlayarak idare ettiğiniz, alttan aldığınız kim varsa gözden geçiriyorsunuz. Bu kişilerle aranıza mesafe koyma kararı alabilirsiniz. Sizi sürekli sorguya çeken ya da hayatınızı yönlendirmeye çalışan kişilerin sizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsunuz.  Bu arkadaşlarınızdan bir süre uzaklaşabilirsiniz. Kendi hayatınıza odaklanacaksınız. Hayal ettiğiniz hayat için yeni başlangıçlar yapacaksınız. Özellikle kariyerinizde önemli atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu yıl sizi daha da ön plana çıkarıyor. Bu yıl gezegenlerin desteğini hissedeceksiniz.

Mart ayında öğreten gezegen Satürn 5. evinize geçiş yapıyor. Bu dönemde siz daha da aktif, çalışkan, hırslı bir hal alıyorsunuz.  Bu halinizle de coşkusu yüksek bir ruha bürünüyorsunuz. Hayatınızın en önemli yıllarını oluşturmaya başlıyorsunuz. Bunun için zemin hazırlayacağınız gelişmeler söz konusu. Hayatınızın bu yıldan önceki kötü günlerine sünger çekeceksiniz. 2020 yılı bambaşka biri haline getirecek sizi. İnandığınız her şey uğruna mücadele edeceksiniz. Mücadele ettiğiniz sürece de kazanacaksınız.

Yakın çevrenizde size inanmayan kişileri hayatınızdan çıkartıyorsunuz.

Bu yıl hem iş, hem de aşk hayatınız adına keskin kararlar alacaksınız. Bu yılın her ayı sizin için farklı özellikler taşıyacak. Birbirine benzemeyen, birbirinden alakasız günler yaşamaya başlayacaksınız. Bu duruma kolay ayak uyduruyorsunuz. Ayak uydurduğunuz bu duruma sizin için planlama yapmak zor olmayacak. Çok çabuk adapte olup, organize olacaksınız. Aile şirketinde çalışan bir Terazi burcuysanız eğer bazı konuları çözüme ulaştırıyorsunuz.  Geçtiğimiz yılda yaşanan maddi krizler son buluyor.

Finansal anlamda kendinizi artık kısıtlamayacaksınız. Kendi işinizin patronu iseniz işleriniz yoğunlaşmaya başlayacak. Sektörünüzde meydana gelen gelişmelerin sıkı takipçisi olabilirsiniz. Bu süreçte işinizi daha geniş bir alana yaymak isteyebilirsiniz. Bunun adına sosyal medya, reklam kampanyaları gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Borsa gibi riskli yatırımlar sizin oldukça ilginizi çekiyor. Kariyer hayatınızda ki gibi aşk hayatınızda da ani, sürpriz kararlar alabilirsiniz.

İlişkiniz yoksa eğer geçmişte kalan biri çeliyor. Daha öncesi şans vermediğiniz birine şans verebilirsiniz. Temmuz ayında yaşanacak olan Ay tutulması ailevi konularınızı etkileyecek. Siz de ailevi konuları ön plana çıkaracaksınız. Eğer evliyseniz eşinizle yurt dışı tatiline çıkabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Aile büyükleriyle ilgili bazı konularda kararlar alabileceğiniz bir dönem yaşıyorsunuz.

Dolu dolu bir 2020 yılı yaşayacaksınız.

Yılın  son aylarına gelindiğinde çok değiştiğinizi fark edecekseniz. Bu değişim sizin için yalnızca içsel bir değişim olmayacak. İşiniz, sosyal çevreniz farklılaşıyor. Hayalleriniz, hedefleriniz artık farklı bir yöne gittiğini göreceksiniz.

Siz  2020 yılına ‘Benim şansım yok’ diyerek başlıyorsunuz. Ancak yılın son aylarında aslında hiç de öyle olmadığını fark edeceksiniz. Bu yıl iyi kötü her şeyi göreceksiniz. Bu durum hislerinizi de adeta görünür hale getirecek. Çünkü sevdiklerinize sevginizi belli edeceksiniz. Hoşlanmadığınız kişilere de tavrınızı çok net oraya koyacaksınız.

Şans gezegeni 19 Aralık’ta hava burcu Kova’ya geçecek.

Satürn ile etkileşim halinde olacak. 2020 yılının son ayında daha sosyal, daha girişken olabileceksiniz. Kendinize olan inancınız yükseliyor. Kalıcı dostluklar edinebilirsiniz. İlgi duyduğunuz alanlarda profesyonelleşmek isteyebilirsiniz. Tiyatro, sinema gibi sahne sanatlarına ilginiz artıyor.  Bunlar size kendinizi iyi hissettirebilir. Kendinize bakmak ön plana çıkıyor. Kişisel bakımlarınız da bir o kadar önemli olacak. Yoga, pilates gibi sizi rahatlatacak şeylere yönelmek istiyorsunuz. Bu kurslara gidip daha fit bir görünüm elde etmeye çalışabilirsiniz. 2020 yılı sizin için bir yandan mucizevi bir şekilde ilerleyecek. Bununla birlikte şaşırtıcı sürprizleri olacak. Ama bu yıl size en çok huzur getirecek.

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu