in

Tenisçi Ashley Harkleroad Çıplak Fotoğraf Paylaştı. Sosyal Medya Yıkıldı!

Ashley Harkleroad çıplak fotoğraf

Tenisçi Ashley Harkleroad çıplak fotoğraf paylaşınca olan oldu. Fotoğrafını sansürsüz paylaşan ünlü tenisçi, takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu. Amerikalı tenisçi oyununun yanı sıra güzelliği ile de hayranlarının gözdesi ve sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar olay yaratacak cinsten.

Tenisçi Ashley Harkleroad Çıplak Fotoğraf Paylaştı.

Amerikalı ünlü tenisçi Ashley Harkleroad, hayranlarını oldukça şaşırttı. Mankenleri aratmayan güzelliği ile zaman zaman paylaşımlarda bulunan Ashley, bu kez dünyayı sarsan korona virüs sebebiyle evdekal çağrısına uyan paylaşımlar yapmaya bailadı. Fakat canı sıkılmış olsa ki sansürsüz bir şekilde çıplak fotoğrafını paylaşınca olan oldu. Dilerseniz gelin ünlü tenisçi hakkında hazırladığımız videomuzu izleyelim. Sonrasında olay yaratan fotoğrafı paylaşacağız.

Ashley Harkleroad Çıplak Fotoğrafı

Tenisteki yeteneği kadar mankenleri kıskandıracak güzelliği ile sosyal medya da sık sık adından bahsettiren Harkleroad, adeta bir sosyal medya fenomeni. Yaptığı paylaşımlar oldukça ses getirirken, dün yaptığı çıplak ve sansürsüz paylaşımı, adeta beğeni yağmuruna tutuldu. Bir çocuk annesi olan ünlü tenisçi bir süre önce verdiği bir röportajda “sporcuların seksi olabileceğini herkesin görmesini istiyorum” demişti. Ashley’in yaptığı paylaşım, röportajını destekler nitelikte.

İşte söz konusu fotoğraf ve ünlü tenisçinin bir kaç sosyal medya paylaşımı.  (Yayın ilkelerimiz gereği fotoğrafı sansürledik ancak dilerseniz fotoğrafın orjinalini Ashley Harkleroad instagram hesabından görebilirsiniz)

tenisçi Ashley Harkleroad çıplak fotoğraf

 

Seksi tenisçinin diğer fotoğrafları da oldukça güzel. İşte Ashley Harkleroad’a ait bir kaç fotoğraf daha.

tenisçi Ashley Harkleroad fotoğraf

 

ünlü tenisçi Ashley

 

Ashley Harkleroad

 

Ashley Harkleroad çıplak fotoğraf

 

ünlü tenisçi Ashley

 

Viktoria Varga Karantina Paylaşımları ile Yürekleri Hoplattı

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dokunuşun altında yatan mesajlar

Dokunuşun Altında Yatan Mesajlar

ego

Ego Nedir? Egonun Zararları Nelerdir?