AstrolojiGündem

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2018

Temmuz Ayı Burç Yorumları ile karşınızdayım. Havalar oldukça sıcak ve daha da sıcak olacağı söyleniyor.

Dikkat! Sıcak Hava Dalgası Geliyor – Meteoroloji Uyardı!

 

Haziran ayı sonunda anlamsız sağanaklar arasında bir de 28 Haziran’da gerçekleşen bir “Kirli Dolunay” atlattık.

Kirli Dolunay 28 Haziran 2018

Ve aynı zamanda 27 Haziranda başlayıp 28 Ağustos’a kadar sürecek bir Mars Retrosu ile karşı karşıyayız. Gökyüzü karmaşık, karmik etkiler ve gerginlikler içerisindeyiz. Temmuz ayında hayatımızda neler olacak diye merak ediyoruz. Merakınızı gidermek için Temmuz Ayı Burç Yorumları yazımı sizlerle paylaşıyorum.

TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI

 

koç burcu

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Bu ay aklınızda bazı konularla ilgili kararlar almak var, dikkatli olmalısınız, iyice düşünmeden tartmadan hareket etmeyin. İş yaşamınızda attığınız akıllıca adımlar sayesinde herkesin saygısını ve sevgisini kazanacaksınız. Yalnız sizin bu öne çıkışınızı çekemeyen insanların saldırıları ile karşılaşabilirsiniz. Ancak liderlik vasfınız sayesinde ortalığı yatıştırmayı başaracaksınız. Merhamet duygunuzu dizginlemezseniz, üzülen siz olabilirsiniz. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz bu ay çevrenizde sizin mutluluğunuzu kıskanan insanlar olabilir. Gözlerinizi dört açın ve kötü tavırlara hazırlıklı olun. Bekar bir koç burcu iseniz son iki yılın hayal kırıklıklarını unutturacak biri ile karşılaşma olasılığınız yüksek. Sağlık açısından düşündüğünüz operasyonlar varsa ertelemenizde fayda var. Ruhsal olarak aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Özellikleri

BOĞA BURCU

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

İşte beklediğiniz olağanüstü gelişmelerin yaşanacağı ay geldi çattı. Yenilikler, şaşırtan fırsatlar, büyük değişimler… Tüm bunlar ruhunuzu besleyecek. Planlı ilerlerseniz, içinize sinmeyen şeyleri yapmazsanız bu güzel enerji ile hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Zamanında sizi üzenlerin yaşadıkları imtihanlara şahit olabilirsiniz. Kendinize çizdiğiniz yeni yolda ilerleyeceğiniz bu ay aşk hayatınızda biraz çalkantılar yaşayabilirsiniz. Evli boğalar eşlerinin tavırlarının gidiş hatına göre bu süreci ya en az hasarla atlatacaklar ya da dengeyi bulmakta zorlanacaklar. Bekar boğalar ise seçim yapmakta zorlanacakları, farklı gelişmelerin yaşanacağı durumlarla karşılaşabilirler. Temmuz ayında kendinizi güvende ve cesur hissedeceksiniz. Ekip arkadaşlarınızla büyük kazanımlar ve tanınırlık elde edebilirsiniz. Gelir kaynaklarınızda artış yaşayabilirsiniz. Cilt bakımı ve estetik müdahalelerden bu ay için uzak durmanızda fayda var.

Boğa Burcu Özellikleri

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

Hayatın zorluklarından kaçmamalı yılmadan mücadele etmelisiniz. Bilinç altınızdaki korkulardan kurtulmak için onlarla yüzleşmeniz şart aksi takdirde sürekli aynı şeyleri yaşamaya devam edersiniz. Temmuz ayında bir çok şeye aynı anda kanalize olmanız zor olabilir, kişisel yaşamınızda ve iş hayatınızda engellerle karşılaşmaya hazır olun. “Her inişin bir çıkışı vardır” ve “Zorlukların arkası mutluluk ve güzelliktir” sözleri bu ay hep kulağınızda olmalı. Bekar ikizler bu ay çekiciliğiniz had safhada olacak ve aşk hayatınızda kalıcı ilişkiler başlayabilir. Evli/ilişkisi olan ikizler içinse ya sıkıntıları atlatacağınız bir ay olacak ya da ilişkiniz bu sıkıntılardan nasibini alacak ve bitecek. Öfkeniz ilişkilerinizi yıpratabilir, kendinize biraz hakim olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar ya da ani kararlar için doğru zamanda değilsiniz. Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için biraz daha düşünmelisiniz. Yatırım planlarınız var ise Temmuz ayının ikinci dönemi uygundur.

İkizler Burcu Özellikleri

YENGEÇ BURCU

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

İş hayatınızda geçmişteki meslektaşlarınızla bir araya gelip fikir paylaşımında bulunmak size iyi gelebilir. İş hayatınızda ortaklıklarınız var ise yol ayrımını düşünmelisiniz. Zira kendi başınıza daha güzel ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Kariyer anlamında biraz zorlu ve krizler yaşayacağınız bir ay olabilir. Yatırım planlarınız için bu ay uygundur. Ancak doğru bir fırsat olduğundan emin olmadıkça girişimde bulunmamalısınız. Çünkü bu ay ani kararlar almak için doğru bir zaman değil, biraz öfke kontrolü ve gözlem yaşanacak olaylardan az hasarla kurtulmanızı sağlayacaktır. Sağlık açısından cilt sorunları yaşayabilirsiniz. Eşinizi/sevgilinizi sürekli suçlar bir haldesiniz. Bu tavrınız sebebiyle sonrasında üzülebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz daha dikkatli adım atmanız gerekli.

ASLAN BURCU

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

İş hayatınızda uzun zamandır hiç olmadığınız kadar şanslı bir dönemdesiniz. Bu şansınızın devam etmesi için işlerinizi ertelememeli, düşüncelerinizi zamanında paylaşmalı ve iletişime extra önem vermelisiniz. Yeniliklere açık olmazsanız ilerleyemezsiniz. Seçimlerinizi yaparken doğru adımlar atarsanız önümüzdeki yıllarda karşılığını çok güzel bir şekilde alacaksınız. Her şey bu kadar iyi giderken çalışma arkadaşlarınızla tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Finansal kayıplar yaşamamak için dikkatli olmalı ve risklerden kaçınmalısınız. Kişisel güvenliğinize önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Devam eden ilişkiniz var ise yaşadığınız aşk tutkuya dönüşüp kalıcı ve güzel bir hal alabilir. Ancak Temmuz ayı sonuna doğru ilişkilerinizde geçmiş korkular ve hırslar gündeme gelebilir. Eğer ki hayatınızda kimse yoksa kalbiniz kırıksa birden bire başka bir ilişkiye başlamaktansa biraz daha kendinize dönmenizi önerebilirim. Yoksa kendi içinizde krizler yaşayıp yıpranabilirsiniz. Bu ay içinde zaman zaman gergin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Gereksiz öfke patlamalarınız yüzünden iş ve aşk hayatınızda sorunlar yaşabilirsiniz. Biraz ruhunuzu dinlendirmeyi deneyin.

 

BAŞAK BURCU

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

İş hayatınızda girdiğiniz ortamlarda tanıştığınız insanlar sayesinde ek gelir kaynakları yakalayabilirsiniz. Önemli ortaklıklara imza atabilirsiniz. Bu ay iş seyahatleri ve yerleşim değişiklikleri gündeme gelebilir. Temmuz ayı başında parasal anlamda zarar edebileceğiniz beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda Temmuz ayının ikinci yarısı itibariyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Olaylara sabır ve sağduyu ile yaklaşmalı bunu yaparken kendinize de haksızlık etmemelisiniz. Bir ilişkiniz yoksa beklenmedik bir aşk kapınızı çalabilir. Yeni başlangıçlar için emin adımlar atmalısınız. Ani kararlar size zarar verebilir. Tıbbi müdahaleler için beklemede kalın.

 

TERAZİ BURCU

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

İş hayatınızda dikkatli davranmanız gereken bir dönemdesiniz. İşinizi boşlamamalı aksine dört elle sarılmalısınız. Etraftaki insanların dolduruşuna gelerek yanlış adımlar atmamalısınız. Aşk hayatınızda güzel enerjiler var. Şayet evli iseniz eşinizi geçmişi ile yargılamaktan vazgeçin, sizi bu kadar seven birinin kalbini kırmamanız gerekir. Bu ay tutulmaların da etkisi ile son derece alıngan ve agresif davranışlar içerisinde olduğunuzdan sevdiklerinizi yoruyorsunuz. Manevi açıdan zaman zaman kaybolmuş hissediyorsunuz bu nedenle daha çok şükredin, çevrenizdeki yardıma muhtaç kişilere destek olun. Biraz ruhunuzu dinlendirmeye çalışın, dinginleşin. Alım-satım ve yatırım gibi düşünceleriniz var ise bunları Temmuz ayının ikinci yarısına bırakın. İyi niyetten uzak kişilerin dolduruşuna gelerek yanlış kararlar almamak adına net sonuçlara varmadan önce biraz daha kendinizle kalıp düşünmeyi deneyin.

AKREP BURCU

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Aklınızdaki projeler için çabalamanız gereken bir dönemdesiniz. Maddi açıdan sıkışmamak adına bütçenizi kontrol altında tutmalısınız. İkili ilişkilerinizde biraz karmaşa yaşayabilirsiniz. Görüş ayrılıkları ve üçüncü kişilerin sebep olduğu üzücü olaylar keyfinizi kaçırabilir. Kararlarınızı verirken yüreğinizi dinlemenizi öneririm. Bekar akrepler için doğru insan yolda ve harika bir beraberliğe adım atmanız an meselesi. Evli akrepler krizlere ve haksızlıklara hazırlıklı olun. Verdiğiniz mücadele sonucunda kendi kararınız ile ilişkinizi bitirme raddesine gelebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatınızda zor durumda kalmamak adına ailenizin ve arkadaşlarınızın söylediği sözleri çok fazla önemsememeye gayret edin. Kendi hayalleriniz doğrultusunda ilerleyerek, kararlarınızı verirken gerçekçi olmaya çalışarak, planlarınızı geciktirmeden uygulamaya koyun. Öfke ile ani kararlar almamaya özen gösterin.

 

YAY BURCU

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Özel hayatınızda ve iş yaşamınızda hırsa kapılıp ani kararlar vermeyin. Sürekli borç para ve krediler ile hayatınızı sürdürmeye çalışmak yerine daha kalıcı çözümler üretmeye başlamalısınız. Maddiyatınızı daha az harcama yaparak, elinizdeki parayı doğru kullanarak düzenlemenin yollarını bulmalısınız. Yaşadığınız sıkıntılara rağmen sonunda başarıya ulaşacaksınız. Aşk ve evlilik adına güzel enerjiler sizinle olacak bu ay. Temmuz ayının ikinci yarısında ikili ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları büyütmemeniz gerekiyor. Böylelikle daha sağlıklı iletişim kurarak geleceğe yönelik olumlu ya da olumsuz ama doğru adımlar atabilirsiniz. Yalnız olan Yay’lar bu ay karşınıza çıkacak insan sizi her ne kadar etkileyecek olsa da yeni bir ilişki için acele etmemeniz gerekiyor. Çünkü sonrasında üzülen siz oluyorsunuz.

 

OĞLAK BURCU

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

Temmuz ayının ilk yarısı baskılar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu sizin için yorucu bir başlangıç olacak. İş hayatınızda ne kadar çok çalışsanız da yeterli kazancı sağlayamamaktan dolayı endişelisiniz. Önemli zorluklarla karşılaşsanız da sakin kafayla düşündüğünüz zaman halledemeyeceğiniz kadar büyük sorunlar olmadığını göreceksiniz. Bu ay risk almayın ve yeni projelere başlamayın. Maddi açıdan fikirlerini önemsediğiniz insanların tavsiyelerine kulak verin. Temmuz ayının ikinci yarısı daha güzel enerjiler sizi bekliyor olacak. Sağlığınız gayet yerinde, uzun süredir sıkıntı yaşadığınız konularda şifa bulabilirsiniz. Spora başlayarak sağlıklı yaşam stiline geçiş yapabilirsiniz. Evli Oğlak’ lar yaşadığınız sıkıntıları geride bırakmak için eşinizle iletişiminizde samimi ve açık olun. Yalnız Oğlak’lar Temmuz ayının sonuna doğru katılacağınız bir etkinlikte tanışacağınız biriyle kendinizi bir anda kalıcı bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Yine de acele etmemekte fayda var birbirinizi yakından tanımak için çaba göstermelisiniz. Kendinizi zaman zaman gergin hissedebilirsiniz böyle zamanlarda çevrenizdekilerle tartışmaya girmekten kaçının.

 

KOVA BURCU

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

Karşınıza çıkacak yeni fırsatlar için heyecanlanabilirsiniz ancak bir anda her şey beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir, uzun vadede başarıya ulaşmak için biraz sabırlı olmalısınız. İş hayatınızda disiplini elden bırakmamalı ve tartışmalara girmeden stratejik davranmalısınız. Meslektaşlarınızın kurnazlıklarına karşı hazırlıklı olun ve sakin kalarak neyi neden yaptıklarını anlamaya çalışın. Üstünlük yarışlarına girmeden orta yolu bularak ilerleseniz yıldızınız parlayacaktır.  Temmuz ayının ilk haftalarında yatırım yapmamaya ve risk almamaya özen gösterin. Yalnız Kova’ lar beklenmedik bir aşk kapıda. Evli Kova’ lar ise sosyal ortamlarında bulunan bir kişiden etkilenebilirler. Geri dönülmez olaylar ve pişmanlıklar yaşamamak adına bu konuda dikkatli olmalı ve geride durmalısınız. Sıkıntılarınızı yakın dostlarınızla paylaşarak azaltabilirsiniz. Hukuki konular ile ilgili beklentileriniz var ise sonuçları pek istediğiniz gibi olmayabilir. Yine de kendinizi üzmemeye ve başka çözüm yolları aramaya yönelmelisiniz.

 

BALIK BURCU

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Sıkıştığınız noktalarda sizin için fikirleri değerli insanlarla görüşmeler yaparak kararsızlıklarınıza cevap bulabilirsiniz. İş hayatınızda kazancınızı arttırmak adına yeniliklere açık olmalısınız. Temmuz ayının ortalarında ekibinizle ya da iş yaptığınız kişilerle ilgili değişikliklere hazırlıklı olun. Bu ay terfi edebilir ya da ek bir iş alabilirsiniz. İş konusundaki prensiplerinizden ödün vermeden ilerlerseniz önemli projelere imza atabilir, önemli kazançlar elde edebileceğiniz yeni kapılar açabilirsiniz. Aşk hayatınızda büyük değişimlere hazırlıklı olun. Sorunlu bir ilişkiniz varsa sorunlar katlanarak çoğalabilir. Karşılıklı hissedilen şüpheler nedeniyle ilişkiniz bitme noktasına gelebilir. Çevrenizdeki insanlarla ilişkiniz hakkında konuşmaktan kaçının, anlattığınız sırlar gün yüzüne çıkabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Bu ay içinde enerjiniz zaman zaman düşerse böyle anlarda negatif düşünerek pişman olacağınız kararlar alıp fevri davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz.

 

Temmuz Ayı Burç Yorumları yazımın sonuna geldim. Tüm burçlar için bu ay dikkat edilmesi gereken en önemli nokta “ani kararlar almamak”. “Öfke ile kalkan zararla oturur” sözünden yola çıkarak kesin ve net kararlar almadan önce enine boyuna düşünmek, iyice tartmak gerekirse tam emin olana kadar beklemek gerekiyor. Hepinize sevgiyle geçecek huzurlu bir temmuz ayı diliyorum. Ağustos ayı burç yorumlarında görüşmek üzere..

Sevgiyle kalın.

(Hazır tatil sezonu açılmışken sizlere harika bir yerin bilgilendirme linkini bırakıyorum. Mutlaka gidip görülmesi gereken bir yer.)

 

Salda Gölü

 

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu dönem ay burçlarımız baskın olcakmış hadi bakalım artık bi aşık olalım yahuu ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu