Gündem

Telefon Bayisine Girdi 3 Kadını Kurşunladı!

Telefon bayisine girdi 3 kadını kurşunladı! Adapazarı’nda yaşanan olayda kadın çalışanlardan 2’si ağır yaralandı. Diğer kadın çalışan şans eseri kurtuldu.

Telefon Bayisine Girdi 3 Kadını Kurşunladı!

Adapazarı’nda bir telefon bayisine giren 55 yaşındaki zanlı, satın aldığı tarife ile ilgili bayide çalışan 3 kadın personel ile tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce zanlı, 3 kadın personele tabancayla kurşun yağdırdı. 3 personelden 2’si ağır yaralandı. Diğer kadın çalışan ise şans eseri olaydan yara bile almadan kurtuldu.

Sabah saatlerinde yaşanan olayda, Adapazarı’nda bir telefon bayisine giren zanlı 55 yaşındaki P.T., satın aldığı tarife ile ilgili tartıştığı 3 kadın personele kurşun yağdırdı. Semerciler Mahallesi’nde bulunan telefon bayinde personel ile çalışan P.T.’nin silahından çıkan kurşunlar 28 yaşındaki Ahsen Demirci’nin başına, 36 yaşındaki Tuğçe Nur Yılmaz’ın ise karnına geldi. Saldırıda ağır yaralanan 2 personel apır yaralandı. 3. kadın personel ise şans eseri saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Kurşun yağdırdı

Sabah 09.30 sularında gerçekleşen olay, iş yerinin güvenlik kameralarına an be an kaydedildi. Kameralara kaydedilen görüntülerde, tarifesi ile ilgili konuda sinirlenen P.T., Ahsen Demirci ile tartışmaya başladı. Diğer 2 kadın çalışan da bu duruma dahil olup saldırganı sakinleştirmeye çalıştı.

Sakinleşmeyen saldırgan, belindeki tabancayı çıkardı ve kurşun yağdırdı. Panikleyen Ahsen Demirci standın arkasına saklanırken, diğer 2 kadın çalışan iş yerinin arka bölümüne kaçtı.

Saldırgan yakalandı

Telefon bayinde silahlı saldırıda bulunan zanlı P.T., olay sonrası kaçtı. Kaçan zanlı polisler tarafından yakalanıp gözaltına alındı.

Yurtta Cinsel İstismar Davasına Ceza Geldi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Böyle haberleri okudukça sinirden kalp çarpıntım hızlanıyo sonuna kadar okuyamadım Ne diyebilirim ki biz bıktık yazıklar olsun demekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu