Gündem

Teklifine Hayır Diyen Kadını Bıçakladı

Teklifine hayır diyen kadını bıçakladı. Erzurum’da daha önce birlikte çalıştığı kıza arkadaşlık teklif eden adam hayır cevabını alınca, markette dehşet saçtı.

Teklifine Hayır Diyen Kadını Bıçakladı

Korkunç olay Erzurum’da yaşandı. Erzurum’da eskiden birlikte çalıştığı kıza arkadaşlık teklif eden adam kızdan “hayır” yanıtını alınca gündüz saati kızın çalıştığı yere girerek defalarca kez bıçakladı. 3 yerinden bıçaklanan kadın hemen hastaneye götürüldü.

3 Yerinden Bıçakladı

Erzurum’da yaşanan olay herkesi dehşete düşürdü. Markete girip kadına saldıran ve herkesin gözü önünde gündüz saatlerinde kadına bıçakla saldıran zanlı yakalandı. Ağır yaralanan kadın hastaneye götürüldü ve ilk müdahalesi yapıldı. Sırtı ve göğsünden yaralanan kadının durumu iyi.

Hayır Cevabını Aldı ve Çıldırdı

Aziziye İlçesi Dadaşkent semtindeki bir markette geçen olay daha önce birlikte çalışan ikili arasında arkadaşlık teklifi yüzünden oldu. Zanlı Murat Yıldırım, daha önce birlikte mesai yaptığı C.T. adlı kıza arkadaşlık teklif etti. Hayır yanıtını alınca çılgına dönen Murat Yıldırım birden bire markete daldı ve C.T.’yi müşterilerin önünde bıçaklamaya başladı.

Olay Müşterilerin Önünde Gerçekleşti

Gündüz saatlerinde gerçekleşen olayda mağdur C.T. kameralarda da göründüğü gibi markette işini yaparken birden bire içeri Murat Yıldırım girdi. Elinde bıçak olduğu ilk başta fark edilmeyen Muray Yıldırım C.T.’nin üzerine atlayarak müşterilerin gözleri önünde 3 yerinden bıçakladı. Mağdur C.T. hastaneye yetiştirildi. Zanlı Murat Yıldırım karakol ifadesinden sonra tutuklanarak savcılığa gönderildi.

 

Selahattin Demirtaş Tahliye mi Oluyor?

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu