Gündem

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları

Shall We? ekibi olarak dizileri, gündemi takip ediyor ve sizin için yazıyoruz. Bu sefer Tehlikeli Karım dizisi konuğumuz.

 

Bir kadın aldatılırsa, hiddetinden sual olunur mu? Gelin bu konuyu başarıyla işleyen Tehlikeli Karım Dizisi oyuncularını yakından tanıyalım:

Seçkin Özdemir, Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncusu
Seçkin Özdemir

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları

Seçkin Özdemir

Son dönemlerin dikkat çeken, “Tehlikeli Karım” dizisi dahilinde Alper Boztepe karakteriyle boy gösteren yetenekli oyuncu, 25 Ağustos 1981’de İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitiren Seçkin Özdemir, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. 2008’de oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde ressam Leo karakteri dahil, farklı diziler, müzik programları ve reklamlarda rol aldı.

Gonca Vuslateri, Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncusu
Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri

Son dönemlerin dikkat çeken ve Derin Günday Boztepe karakterini canlandıran başarılı oyuncu, 2 Eylül 1986‘da Bursa’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro bölümünü bitirdi. “Küçük Sırlar” dizisinde Ceyla, Yalan Dünya” dizisinde Eylem ve Vasfiye Teyze karakterlerini canlandırarak “Ne çektin bee…” diyerek adını duyurdu. Kaybedenler Kulübü dahil sinema filmleri ve dizilerde rol aldı.

Mustafa Üstündağ, Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncusu
Mustafa Üstündağ

Mustafa Üstündağ

Fırat Engin karakterini canlandıran başarılı oyuncu, 11 Şubat 1977’de Mersin’de doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Başrolünü Necati Şaşmaz’ın Polat Alemdar karakteriyle oynadığı “Kurtlar Vadisi” dizisinde Muro karakterini canlandırarak ismini duyurdu. Pek çok tiyatro oyunu, dizi ve filmde rol aldı.

Bihter Özdemir Dinçel, Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncusu
Bihter Özdemir Dinçel

Bihter Özdemir Dinçel

“Tehlikeli Karım” dizisi dahilinde Hande Boztepe karakterini canlandıran güzel oyuncu, 12 Mart 1982’de Diyarbakır’da doğdu. Ege Üniversitesi’nde Felsefe okudu. Oyunculuk ve oyun yazarlığı yapan sanatçı, Devlet Tiyatroları’nda uzun süre çalıştı ve BKM Mutfak ekibinde yer aldı. Dizi kariyerine “Avrupa Yakası”nda Zeynep karakteriyle başladı, “Geniş Aile” dizisinde Nazan karakteri ile ismini daha da duyurdu, farklı film ve dizilerde yeteneğini gösterdi.

Erdem Akakçe, Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncusu
Erdem Akakçe

Erdem Akakçe

“Tehlikeli Karım” dizisi dahilinde Yaman Çalışkan karakterini canlandıran tecrübeli oyuncu, 1 Ocak 1976’da Konya’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. İlk kez Dostlar Tiyatrosu’nun sergilediği “Yalınayak Sokrates” adlı oyunla profesyonel tiyatro oyuncusu olarak sahnelerde yer aldı. “Bir İstanbul Masalı” dizisinde Ayhan Dayı karakteriyle televizyon ekranlarında adını duyurdu. Pek çok dizi ve tiyatro oyununda yer aldı, ödüller kazandı.

Dizi 6. bölümüyle final yaptı

25 bölüm için anlaşılan dizi, raitinglerin düşük olması ve yayınlandığı günlerde ilk 10!a girememesi sebebiyle final yaptı. Diziyi yakından takip eden ve kaçırmadan izleyen seyirciler ise bu haberi duyduklarında şoka uğradı.

25 bölüm anlaşılan dizinin 6. bölümde bitmesi, dizi hayranlarını bir hayli üzdü.

Çukur Dizisi Hayatlarını Değiştirdi. Ailecek Soyadlarını Değiştirdiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu