içinde

SinirlendimSinirlendim Şok OldumŞok Oldum

Tecavüze Uğradıktan Sonra İntihar Etti

tecavüze

Tecavüze uğrayan genç kadın, görüntülerinin kaydedilip şantaj tehdidi alınca daha fazla dayanamadı ve kendini asarak intihar etti.

Tecavüze Uğradıktan Sonra İntihar Etti

Dehşet verici olay İngiltere’de yaşandı. İddialara göre iki çocuk annesi genç kadın, evde yalnız olduğu sırada iki kişi önce eve zorla girdi ardından da kendisine saldırdı. Genç kadına uyuşturucu etkili madde veren sanıklar önce tecavüz ettiler ardından da işkence yaptılar. Bununla da yetinmeyen sapıklar olayın her anını videoya aldılar.

Gelen Mesajlar Üzerine Daha Fazla Dayanamadı

Genç kadın olaydan sonra sürekli şantaj mesajları almaya başladı. Kız kardeşinin ifadesine göre yine böyle bir mesajın ardından 27 yaşındaki genç kadın arkadaşlarının yanından ayrılarak eve gitti ve kendisini asarak yaşamına son verdi. İntihar etmeden önceyse kız kardeşini arayarak sapıkların kimlikleri hakkında bilgi verdi ve çocuklarını çok sevdiğini söyleyerek telefonu kapattı.

Sanıklar Serbest!

Olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında yakalanan iki sanık da delil yetersizliği gerekçe gösterilerek serbest bırakıldı. Bu karar genç kadının sevenlerinde büyük bir hayal kırıklığı ve öfkeye neden olmuş durumda.

 

İşte Saldırganın Savunması!

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Hafta Sonu İstanbulda Kar Bekleniyor

Hafta Sonu İstanbul’da Kar Bekleniyor

Victoria's Secret Shanina Shaik

Victoria’s Secret Shanina Shaik Sınırları Zorladı. İşte O Eşsiz Fotoğraflar.