Gündem

TBMM Lokantası Fiyatları Sosyal Medyada Büyük Tepki Çekti

TBMM lokantası fiyatları sosyal medyada büyük tepki çekti. Görenler gözlerine inanamadı. Sosyal medyada kullanıcılar olayla ilgili oldukça fazla goygoy yaptı. Trajıkomik bu olayı görenler tepkilerini dalga geçerek gösterdiler.

TBMM Lokantası Fiyatları Sosyal Medyada Büyük Tepki Çekti

Türkiye Büyük Millet Meclisi lokantası olay olmaya devam ediyor. Sokakta asgari ücretli vatandaşlar yüksek fiyatlarla karnını doyururken, mecliste binlerce lira maaş alan milletvekillerinin tabiri caizse sudan ucuz fiyatlara yemek yemesi vatandaşın tepkisini çekiyor. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir fotoğrafta bu olayın tuzu biberi oldu.

Masada Yok Yok Hesap 28 Lira

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan Türkiye Büyük Millet Meclisi Lokantası fişi sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

tbmm lokantası fiyatları

Dana Kavurma Pilav 6 Lira

Muhtemelen sokakta herhangi bir yerde 20 tl’den aşağı yiyemeyeceğiniz Dana kavurma ve pilav ikilisi mecliste sadece 6 tl. Kutu kola 2 tl, tarhana çorbası 1 tl, bademli keşkül 2 tl, fıstıklı tel kadayıf 5 tl, salata 1 tl. Tüm bunları yiyen 2 milletvekili 28 lira hesap ödemiş. Tabi bu kadar yüksek maaş alan insanlara sunulan bu hizmetin bu kadar ucuz olması sokakta ve sosyal medyada vatandaşın tepkisine sebep oldu.

 

Anti Stres Çayı Nasıl Hazırlanır? İşte Tarifi.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Sıfır maliyetle sattıkları için bu fiyatlar normal aslında. Fakat yine de insanın içi gidiyor tabii.

  2. Askeri ücretle geçinmeye çalışan insanlara çok yazık aldığınız vergiler burnunuzdan fitil fitil gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu