Gündem

Taşların Arasına Sıkışan Yılanı Kurtaran Urfalı Çoban

Taşların Arasına Sıkışan Yılanı Kurtaran Urfalı Çoban – Şanlıurfa’da taşların arasına sıkışan ve su altında kalan yılanı kurtaran çobanın görüntüsü sosyal medyayı yıktı geçti!

Taşların Arasına Sıkışan Yılanı Kurtaran Urfalı Çoban

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde görüntülenen bir olay, sosyal medyanın gündemine düştü. Sulak bir arazide taşların arasına sıkışan yılanı kurtaran çoban izleyenleri korkuturken, videoda geçen konuşmalar ise izleyicileri bir hayli güldürdü.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde etkili olan yağışlar sebebiyle doğal yaşamda hayatlarını sürdürmeye çalışan hayvanlar da zor anlar yaşadı. Sulak bir arazide, su altında kalan ve taşların arasına sıkışan bir yılanı ise Urfalı çobanlar kurtardı.

Cep telefonuna kaydettiler

Siverek’te etkisi artarak devam eden yağmurlar sebebiyle hayvanlar zor durumda kaldı. Urfalı çobanların denk gelip kurtardıkları yılan ise aralarında şanslı olanlardan biriydi. Kış uykusunda olduğu tahmin edilen ve taşların arasında sıkışan yılanı boğulmaktan kurtaran çobanların görüntüleri sosyal medyayı etkisi altına aldı!

Tehlikeli olmasına rağmen yılanı kurtarma çalışmalarına başlayan iki çoban, diğer taraftan da bu olayı kameraya kaydetti. Video kimilerini korkuturken, görüntülerdeki konuşmalar ise herkesin yüzünü güldürdü.

Çok kısa süre içerisinde binlerce kez tıklandı

Sosyal medyada paylaşılmasının ardından yılan kurtarma videosu binlerce kez izlendi ve yorum aldı. Türkçe ve Zazaca konuşan çobanlar izleyenleri güldürdü.

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ankara’da Köpek Katliamı Devam Ediyor!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu