Gündem

Tarkan Evi Terk Etti. Megastar Tarkan Gerçekten Evinden Ayrıldı mı?

Tarkan evi terk etti iddiaları sosyal medyaya bomba gibi düştü. Megastar gerçekten evini terk etti mi? Eşi ile 3 Aydır ayrı oldukları konuşulurken Tarkan’dan bomba gibi bi açıklama geldi, “evimizdeyiz, mutluyuz.

Tarkan Evi Terk Etti. Megastar Tarkan Gerçekten Evinden Ayrıldı mı?

Geçtiğimiz ay içerisinde kızı Liya’nın doğumuyla mutlu olan Tarkan ve eşi Pınar’ın bu aralar kavgalı oldukları sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Tarkan’ın eşi Pınar’ın kıskançlık krizlerinden dolayı evi terkettiği ve 3 aydır ayrı yaşadıkları dedikodusu sosyal medyada yayılmış durumda.

Türkiye’nin En Tarz Erkeği Belli Oldu!

Ayrı Evde Yaşıyorlar

Eşi Pınar’ın isteği üzerine Köln-Alzey’de 3.5 milyon Tl’lik ev alan Tarkan 3 aydır eşinden ayrı yaşıyormuş. Bu iddialar üzerine konuşan megastar Tarkan “evimizde mutluyuz” şeklinde açıklama yaptı. Eşi Pınar Tevetoğlu’ndan ise henüz bir açıklama gelmedi.

Tarkan İddiaları Yalanladı

3 Aydır ayrı yaşadıkları iddia edilen Tarkan ve Pınar’ın kıskançlık yüzünden ayrıldıkları sosyal medyada yayıldı. İddialara göre Tarkan eşinin kıskançlıklarından bunaldığı için evi terk etmiş. Tüm bu iddialar üzerinden Tarkan tarafından açıklama gecikmedi. Tarkan sosyal medyadan “kızımızla Almanya’daki evimizdeyiz, mutluyuz” dedi.

Türkiye’nin En Yakışıklı Erkeğini Seçiyoruz

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu