Müzik - Festival

Tarkan Avrupa Turnesi İle Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Tarkan Avrupa Turnesi ile kaldığı yerden devam ediyor. Megastardan Megaturne! Peki Tarkan hangi tarihte hangi sahnede konser verecek? İşte detaylar…

Tarkan Avrupa Turnesi İle Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Türkiye’nin gururu megastar Tarkan, bir süre ara verdiği Avrupa konserlerine devam ediyor. Yurtdışında konser verecek olan Tarkan, gurbetçilerle ve yabancı hayranları ile hasret giderecek ve unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

Son albümü Avrupa’da…

Sanatçı Tarkan, geçen sene “10” isimli albümünü çıkarmış, bu albüm dünya çapında büyük yankı uyandırmıştı. Her çıkardığı albüm ile kalitesinden ödün vermediğini bir kez daha gösteren şarkıcı, Avrupa’da vereceği konserlerine devam ediyor.

Sevenleri ile buluşacak…

Avrupa konserlerine kaldığı yerden devam eden Tarkan Londra, Mannheim, Stockholm, Amsterdam, Viyana, Zürih ve Köln’de gurbetçiler ve yabancı hayranları ile buluşacak. Tarkan’ın Avrupa konserleri 6 Ekim 2019 tarihinde başlayacak ve 21 Aralık 2019 tarihinde son bulacak.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Sertab Erener Türkiye Turnesi Başlıyor

İlk konser Londra’da!

Avrupa turnesine kaldığı yerden devam eden sanatçının ilk konseri, İngiltere’nin başkenti Londra’da olacak. Eventim Apollo’da gerçekleşecek olan konser Pazar günü gerçekleşecek.

Tarkan’ın vereceği ikinci konser ise 26 Ekim 2019 Cumartesi günü Mannheim’de olacak. SAP Arena’da gerçekleşecek olan konserde Tarkan, en sevilen şarkılarını seslendirecek.

2 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek olan üçüncü konser Stockholm’deki Hovet’te Tarkanseverleri biraraya getirecek.

Tarkan’ın vereceği dördüncü konser ise Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da gerçekleşecek. Afas Live’da gerçekleşecek olan konser etkinliği 14 Kasım 2019 Perşembe akşamı yapılacak.

16 Kasım 2019 Cumartesi günü Tarkan beşinci konserini verecek. Viyanan StadHalle’de verilecek olan konserde müzik şöleni yaşanacak.

Tarkan’ın bir sonraki durağı ise Zürih’te bulunan Samsung Hall. Bu konser ise 30 Kasım 2019 Cumartesi akşamı gerçekleşecek.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Sıla Konser Takvimi. Sıla Türkiye Turnesi Başlıyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu