içinde

Tanzim Satış Sonrası Yeni Dönem. Marketler Maliyet Tablosu Ekledi.

marketlerde tanzim satış sonrası yeni dönem

Tanzim satış sonrası yeni dönem başladı. Tanzim satış sonrası indirime gitmek zorunda kalan marketler maliyet tablosunu sattıkları ürünün yanına koyup, vatandaşa ettikleri zararın ispatını gösterdiler. Esnaf zor durumda.

Marketlerde Tanzim Sonrası Yeni Dönem. Maliyet Tablosu Eklediler.

Marketlerde tanzim satış sonrası yeni dönem başladı ve ne yazık ki bir çok satıcı zor durumda kaldı. Tanzim satış nedeniyle esnaf kan ağlıyor. “Üreticiden halka” sebze meyve işine el atan devlet, kurduğu satış noktalarında vergi vermediği için, mazota para vermediği için, işçi çalıştırmadığı için ve bunun gibi bir çok kalem gider olmadığı için ürünleri çok ucuza satabiliyor. Fakat esnaf tüm vergilerin altında ezildiği için mecburen bu parayı ürünün fiyatına ekliyor.

Son Çare Zararına Satış Yaptıklarını İspatlamak Oldu

Tanzim satışların daha ucuza mal satmasıyla sınırlı ürün sistemine geçen ve zararına satış yapan esnaf isyan ediyor. Patlıcan’ı en fazla 1 kg alabilen vatandaşların bazıları da isyan etti. Bazı ürünlerde sınırlı satış var. En sonunda bir market zararına satış yaptığının belgesini kalem kalem çıkarıp ürünün yanına astı ve isyanını bu şekilde dile getirdi. Esnaf isyanını şu sözlerle dile getirdi;

Yapılan bu sistemle nereye kadar devam edileceği merak ediliyor. Ayrıntılar için bizi takip etmeye devam ediniz.

En Çok Konuşulan Netflix Dizileri Hangileri? Hepsi Bu Haberimizde!

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Yay burcu ve cinsellik

Yay Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

kredi kartı taksit sayısı arttı

Kredi Kartı Taksit Sayıları Arttırıldı. Son Dakika!