Astroloji

Tam Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

2 Temmuz 2019 saat: 22.16’da Yengeç burcunun 10 derecesinde gerçekleşecek olan tam güneş tutulmasının burçlara etkileri nasıl olacak? 

TAM GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ NASIL OLACAK?

KOÇ BURCU 

Ev ve aile hayatınıza yeni bir düzen gelebilir. Yeni insanlarla karşılaşıp ve yeni kararlar alabilirsiniz.. Aile yapınızı büyük ölçüde etkileyecek kadersel başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza ve huzurunuza önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Çevrenizdeki insanlara ve olaylara karşı biraz daha umursamaz olabilirsiniz. Sorumluluklarınızdan az da olsa uzaklaşmalı ve içsel huzuru bulmak için çalışmalısınız. Aile büyüklerinizin sağlık durumları gündeminizde olabilir.

BOĞA BURCU

Genel olarak bir değişim sürecindeyiz. Ufkunuzu genişletmek için yapmak istediklerinizle ilgili inancınız artabilir. Teknolojik aletler, araba almak ya da tadilat yaptırmak ve taşınmak adına girişimler yapabilirsiniz. Kardeş ya da kuzen gibi genç akrabalarınızın hayatında bir takım değişiklikler olabilir. Aile içinde bir bebek haberi alabilirsiniz yaşınız büyükse torun sahibi olabilirsiniz. Bu dönemde sosyalleşerek yeni insanlarla tanışma isteği içinde olabilirsiniz. Eğitim sürecinde iseniz başka bir alana yönelme kararı alabilirsiniz. Seyahat düşünceniz varsa aksamalar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Maddi açıdan bir değişim süreci içindesiniz. Aile içinde yapacağınız iş birliği ile yeni iş girişimleri yapabilirsiniz. Maddi açıdan kazancınızı arttırmak için karşınıza gelen fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yatırım yapmak istiyorsanız üzerinde düşünmeden hareket ederseniz ani borçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Evlilik ve ortaklık ile ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Öncelikle kendinize maddi açıdan güvenmelisiniz, başkalarına bel bağlayarak hareket etmemelisiniz. Mal ve eşya almak için doğru zamandasınız.

YENGEÇ BURCU

Tam güneş tutulması Yengeç burcunda gerçekleşeceği için kendinizi kadersel anlamda büyük bir değişimin içinde bulabilirsiniz. Hayatınızda evlenmek, çocuk sahibi olmak, para kazanmak gibi yenilikler olabilir, bu konularda sorumluluklarınız artabilir. Ne yapmak istediğinize dair iyice düşünmelisiniz, kendinizden başka kimseye kulak vermeyin. Evliyseniz eşinizin size yük olmaya başladığını hissedebilirsiniz. Özgürleşme isteğiniz artabilir, bu nedenle aile üyelerinizden uzaklaşabilirsiniz. Kendinizle ilgilenerek imaj değişikliği yapma kararı alabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

ASLAN BURCU

Tutulmanın etkisi ile size yük olmuş bir çok konudan kendinizi özgürleştirdiğinizi hissedeceksiniz. Harcamalarınız biraz artabilir. Bu sebeple gelir gider dengenizi korumalısınız. Sizi engelleyen tüm konulardan arınmalısınız. Ruhsal olarak kendinizi rahatlatmak adına doğru zamandasınız. Arkanızdan söylenen şeyleri bir şekilde öğrenebilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda bu konularla yüzleşebilirsiniz. Düzenli egzersiz ve yürüyüş yapmalı ve dikkatli beslenerek sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bu dönemde bol bol dua edebilir, meditasyona yönelebilirsiniz. Bu dönemde rüyalarınıza dikkat etmelisiniz, haberci nitelikte olabilirler.

BAŞAK BURCU

Hedeflediğiniz konularla ilgili harekete geçeceğiniz kadersel bir döngünün başlangıcında olabilirsiniz. Gruplar içinde sosyalleşirken ileride size faydası dokunacak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hatta bu buluşmalardan birinde yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Ancak bu yeni aşk ile kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu dönemde yalnızlaşmamalı aksine kendinizi dışarı atmalısınız. İş hayatınızda maddi açıdan gelirinizi arttıracak fırsatlar karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınızın hayatında değişiklikler olabilir, bunlarla ilgili olarak sizden yardım isteyebilirler. İstekleriniz arasındaysa çocuk sahibi olmak için adım atabilirsiniz ya da çocuğunuz varsa onun hayatındaki değişikliklere şahit olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Tam güneş tutulması öncü bir burç olan Yengeçte gerçekleştiği için ve siz de öncü burç olduğunuz için tutulmanın etkilerini derinden hissedeceksiniz. Tutulma ile birlikte aile ve iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Mesleki sorumluluklarınız nedeniyle ailenize karşı olan sorumluluklarınızı yerine getiremiyor olabilirsiniz. Aileniz siz onlara zaman ayırmadığınız için serzenişte bulunabilir ama unutmamalısınız ki bunu sizi çok sevdikleri için yapıyorlar. Olması mümkün anlaşmazlıklara karşı toleranslı olmalısınız. İş hayatınızda bir ödül alabilir, bir çok kişi tarafından tanınabilirsiniz. Evlenme kararı alarak ya da çocuk sahibi olarak toplumsal statünüzde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Eviniz ile ilgili değişim fikrinizi uygulayabilirsiniz. İçsel olarak kaygı ve korku ile duyabilirsiniz. Başka bir şehre yerleşme ile ilgili aklınızda fikirler oluşabilir.

AKREP BURCU

Hedeflerinize giden yolların bir bir açıldığı bir döneme giriyorsunuz. Sürekli seyahatin gündemde olacağı bir işe girebilir, global bir şirketle anlaşma yapabilirsiniz. Yurt dışında bir iş kurmanız bile gündeme gelebilir. Maddi imkanlarınızın artacağı etkiler mevcut. Bazı toplantılara katılarak önemli insanlarla tanışabilirsiniz. İlk defa yaşayacağınız güzellikleri deneyimlerken dünyaya bakış açınız bir anda değişebilir. Taşınma söz konusu olabilir. Uzak akrabalarınızdan destek görebilirsiniz. Kardeşlerle ve yakın çevrenizle ilgili konularda dikkatli olmalı, sakin kalmaya çalışmalısınız. Sizin için önemli olan bir eğitime başlamanız söz konusu olabilir. Evlenme kararı alabilirsiniz. Evli iseniz eşinizin ailesi ile mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili gelişmeler olabilir.

YAY BURCU

Maddi konularla ilgili sıkıştığınız durumlarda güvendiğiniz kişilerden yardım isteyebileceğini unutmamalısınız. Kredi çekmek ya da yatırımcılara başvurmayı da düşünebilirsiniz. Bu şekilde geçmişten kalan bir borcu kapatma şansınız olabilir. Sağlığınızla ilgili olarak bir ameliyat geçirme kararı alabilirsiniz. Ruhsal açıdan bir dönüşüm sürecine girebilirsiniz. Aileniz ve sevdiğiniz kişi ile ilgili duygusal durumlara fanatik yaklaşmamalısınız. Astrolojiye ilginiz artabilir. Sezgileriniz artabilir, bu sayede doğru yolu bulabilirsiniz. Hamilelik düşünceniz varsa doğru zamandasınız. Evliyseniz eşiniz ile olan samimi duygularınız artabilir.

OĞLAK BURCU

Yengeç burcu karşıt burcunuz, bu nedenle öncelikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Tutulma etkisiyle bencilliğiniz artabilir. İletişim kurduğunuz kişilerle uzlaşmaya varmak ilk hedefiniz olmalı. Ortaklık ya da evlilik kararı almanız mümkün. Evliyseniz eşinizin hayatında bazı gelişmeler olabilir. Çocuğunuz varsa onunla doğru iletişim kurmanız önemli. Hayatınızda biri yoksa duygusal olarak sizi etkileyecek, aile değerlerini önemseyen, vicdanlı biri ile tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkileriniz arasındaki dengeyi kurmak tutulma sürecindeki gündeminiz olacak. Spora başlayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bazı kişiler hayatınızdan gidebilir.

KOVA BURCU

Tutulma etkisi ile iş hayatınız yoğunlaşabilir. Kendinizi ispat etmek adına çok çalışmanız gerekebilir. Ama yine de yeterli takdiri göremeyebilirsiniz, azla yetinmeyi öğrenmelisiniz. Bu dönemde sabır sınırınız sınava tabi tutulabilir. Sağlığınızla ilgili bir sıkıntınız varsa tedavilerin sonuç vermesi için biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz. Spor, besleme düzeni ve diyetle ilgili konularda hızlı sonuç alabileceğiniz ideal zamanlardasınız. Ancak dikkat etmezseniz verdiğiniz kiloları geri alabilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinizi iyi hissettirecek eşyaları ev ortamında kullanmayı deneyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Ev ve aşk hayatınızda istekleriniz bir bir gerçekleşecek. Bu tutulma ile gerçek mutluluk bir anda karşınıza çıkabilir. Süre gelen bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Eğlenceli ortama girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, hayattan keyif alabilirsiniz. Fazla kalabalık sizi yorabilir. Ailenizin maddi durumunda önümüzdeki günlerde artış olabilir. Belki biraz borsa ile ilgilenebilirsiniz. Şans da sizinle birlikte. Ruhunuzu doyurmak istiyorsanız hobilerine vakit ayırmalısınız. Bu dönem gerçek benliğinizin farkına varacağınız bir süreç olabilir. Çocuk sahibi olabilir, çocuğunuz varsa ona düşkünlüğünüz artabilir. Başarılarına şahit olabilirsiniz.

Tam güneş tutulmasının burçlara etkileri yazımdan sonra güneş tutulmasını genel hatlarıyla incelediğim yazıma göz atabilirsiniz.

Burçların En Büyük Tutkusu Ve Korkusu

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. İkizler burcuyum mal mülk almam için para da veriyor mu ay tutulması neyse umarım psıkolojim üzerinde kötü etkileri olmaz

  2. Arkanızdan söylenen şeyleri bir şekilde öğrenebilirsiniz. VAY BE GERCEKTEN DE OLDU BU ASLAN BURCUYUM. BAŞIMA GELDİ

  3. Gökyüzü hayatımızı rahat bırak artık. Zaten yeterince zor. Birde retro, tutulma falanla daha da zorlaştırma :)

  4. Bu şekilde harcama yapmaya devam edersem elbet maddi durumlar yakamı bırakmaz :D Elinize emeğinize sağlık :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu