SON DAKİKA

Taksi Dolandırıcılığı. Kadın Turist Bu Sefer Fena Yakaladı.

furious
Taksi Dolandırıcılığı. Kadın Turist Bu Sefer Fena Yakaladı.

Taksi dolandırıcılığı ülkemizin alışılmış durumlarından birisi haline geldi ne yazıkki. Elbette her taksici bunu yapmıyor ama azınlık bile olsa diğer emekçilerin isimleri kötüye çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde bir olay daha gün yüzüne çıktı. Kadın turist bu sefer fena yakaladı.

Taksi Dolandırıcılığı. Kadın Turist Bu Sefer Fena Yakaladı.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin ismini karalayan bir olay daha yaşandı ne yazıkki. Kadın turist kendisini dolandırmaya çalışan bir taksiciyi kamera çekti ve an be an yayınladı.

Aynı Taksiciye Denk Geldi

Tayland uyruklu kadın bir süre önce bindiği takside dolandırıldığını anlamış ama iş işten geçmişti. Geçtiğimiz günlerde yine taksi kullanmak isteyen kadın bu kez şanslıydı ve aynı taksiciye denk geldi. Taksiciyi tanıyan kadın bu kez kamerası ile an be an kayıt yaptı. Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a gittikleri süre boyunca kayıt yapan kadının ellerini tutmaya çalışan taksici kameralara fena yakalandı. Yolculuk sonunda 100 tl para uzatan kadına 20 tl para üstü vermesi de pes dedirtti.

Gözlerini ve Ellerini Kadından Uzak Tutamadı

Tayland uyruklu Niorn S., bir süre önce İstanbul Şişli semtinde kaldığı otelinden çıkarak Beşiktaş’a gitmek için taksiye bindi. Taksici kadından fazla para aldı ancak Niorn S. bunu önce farketmedi. Daha sonra dolandırıldığını anlayan kadın için artık çok geçti. Ancak Niorn S. geçtiğimiz çarşamba günü yine otelinden çıkıp taksiye binince, aynı taksicinin denk geldiğini farketmesiyle olaylar başladı. Kamerasını açan ve kayıt almaya başlayan kadının çektiği görüntüler izleyenleri oldukça sinirlendirdi. Elleri ve gözleri sürekli kadında olan şöför an be an kameralara yansıdı.

Trafik Yoğunluğundan Sohbete Başladı

Trafiğin yoğunluğundan sohbete girmeye çalışan taksi şöförü sürekli olarak kadının elini tutmaya çalıştı. Niorn S.’nin uyarılarına rağmen sürekli aynı şeyi yapmaya çalışmaya devam etti. Gözlerini kadından ayırmayan taksi şöförü, görüntüleri izleyenlere bu kadarına da pes dedirtti. Kadının “durabilirsin artık inmek istiyorum” demesi üzerine arabayı sağa çeken taksi şöförü, Niorn S.’den 40 lira istedi. Bunun üzerine bana maksimum 30 lira olacağını söyledin diyen kadına “tamam 30 lira” dedi ve kadının uzattığı 100 lirayı el çabukluğu ile alıp 20 tl ile değiştirdi.

Kadından Ekstra Para İstedi

Niorn S.’nin 100 tl vermesi üzerine el çabukluğu ile bu parayı 20 tl ile değiştirip Niorn S.’den 20 tl daha istedi. Tüm bu yaşananlar müşterinin kameralarına saniye saniye yansıdı. Sonrasında kadının durumu farketmesiyle parasını geri istediği ve aldığı, taksiciye 30 tl vererek arabadan indiği öğrenildi.

İHA

 

En İyi Bilim Kurgu Filmi Anketi. Dev Anket.

 

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
seher35arslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
seher35arslan
Üye
seher35arslan

Yapmayın ama artık yaaa 🙁 iyi kadın farketmiş pis adam

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Haziran 2018, 05:45

Ikizler Burcu Dikkat! Merkür Burcunuzu Etkileyecek!

30 Mayıs 2018’den itibaren 12 Haziran 2018’e kadar ikizler burcu geçişi yapan Merkür, ikizler burcunun yönetici gezegeni. İşte detaylar… Bizlere Yeniliklerin ve Eğlencenin Kapılarını Açacak Olan ve ikizler burcu Merkür Etkisinde İkizler burcunun yönetici gezegeni olan Merkür, 30 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda seyahat edecek. Peki bu...

Devamını Görüntüle