Gündem

Tacize Uğrayan Dövüşçü Kadın Tacizciye Dünyayı Zehir Etti!

Tacize uğrayan dövüşçü Joyve Vieira, kendisini taciz eden tacizciye dünyayı zehir etti! Fotoğraf çekimi yapılırken gerçekleşen olayda tacizci neye uğradığını şaşırdı.

Tacize Uğrayan Dövüşçü Kadın Tacizciye Dünyayı Zehir Etti!

Brezilya’da da düzenlenen amatör kadın MMA dövüşlerine katılan Joyce Vieira, bir fotoğraf çekimi için Rio de Jeneiro sahilindeydi. Çekim sırasında dövüşçü kadın bir adamın tacizine uğradı. Dövüşçü kadın durum karşısında kendisini öyle bir savundu ki, görüntüler “vay canına!” dedirtti.

Tüm uyarılara rağmen…

Rio de Jenerio’da bir sahilde çekim yapıldığı sırada bir adamın mastürbasyon yaptığı fark edilince, bedeli de ağır oldu. Durumu fark eden MMA dövüşçüsü kadın adamı uyardı. Uyarıları dinlemeyen tacizci, dövüşçü kadının tekmesine maruz kaldı.

Durumun çok sıradışı olduğunu söyleyen dövüşçü kadın, normalde insanların bu hareketi yaparken yakalandıklarında reddettiklerini, bu tacizcinin ise tüm uyarılara rağmen bu hareketi yapmaya devam ettiğini söyledi.

Dövüşçüye karşılık verdi!

Adının Ferreira olduğu öğrenilen tacizci, yediği tekmeden sonra MMA dövüşçüsü kadına yumruk attı. Yediği yumruktan sonra iyice sinirlenen kadın tacizciyi tekme ve yumruklarla dövdü.

Tacizci anında gözaltına alındı!

Yaşanan olaydan sonra tacizci adam gözaltına alındı. Adam savunmasında, dövüşçü kadını taciz etmediğini ve o sırada tuvaletini yaptığını iddia etti.

Elit İşcan taciz davası açtı. Efecan Şenolsun hakkında “cinsel saldırı” ve “hakaret” davası!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Şiddet ve nefret temalı şeyler yazmak istemiyorum ama bazen gerçekten bunların hakkı kötektir diyprum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu