Gündem

Sweat Fest 2019 – İstanbul Spor Festivali

Sweat Fest 2019 – İstanbul Spor Festivali 29 – 30 Haziran tarihleri arasında seni bekliyor. Türkiye’nin en geniş kapsamlı spor festivali 29 – 30 Haziran tarihleri arasında Küçükçiftlik Parkta düzenleniyor. Sporu, eğlenceyi, heyecanı seven herkes unutulmayacak bir festival yaşayacak.

Sweat Fest 2019 – İstanbul Spor Festivali

 

Spor yaptığı kadar eğlenmeyi, eğlendiği kadar sağlıklı yaşamı da seven herkes için tasarlanmış festival sizlerle buluşuyor.  Sweat Fest, bu yıl şehrin kalbinde dopdolu 2 gün eğlence, heyecan  sözünü veriyor. Spor ve eğlence ile iç içe geçecek festivalde heyecan dorukta olacak

Sweat fest, spora dair tüm bilgileri tek ve kolay ulaşılır bir platform olan  SWEATers App tarafından düzenlenen bir festival.

İstanbul’un merkezinde daha önce hiç yaşanmamış şekilde farklı branşlarda açılacak özel seanslar ile açık havada aktif olarak spor yapabileceksiniz. Sweat Fest, Crossfit, fitness, dans, boks, cycling, yoga, mind&body, cage soccer gibi bir çok etkinliğe imza atıyor. Ayrıca kamp, sağlıklı yeme – içme noktaları, spor mağazaları ve gün boyu konserlerle tüm gün eğleneceğiniz bir festival sizleri bekliyor.

Spor yaşam felsefen olabilir ya da spora başlamak  için bir motivasyon istiyorsanız şehrin ilk ve tek spor festivalini kaçırmayın.

BİLET FİYATLARI

SWEATers uygulamasını indirdiğiniz taktirde size bir kod gelecek. Kod sayesinde festivale giriş biletleri 30 – 50 TL olacaktır.
Bu indirimden faydalanmak istiyorsanız, uygulamadan aldığınız kodunuzu ilgili alana girmeniz gerekmektedir. Ayrıca bilet tüm etkinlikler, markaların ikramları ve workshoplarını da  kapsamaktadır. Kombine bilet fiyatları ve tek günlük bilet fiyatları şu an için belli olmamıştır.

55. Tekirdağ Kiraz Festivali 2019

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu