içinde

Suudi Arabistan’da Savcı İdam Talep Etti

suudi

Suudi Arabistan’da Savcı İdam Talep Etti başlıklı gündeme dair son dakika gelişmesiyle karşınızdayız sevgili ShallWe takipçileri. Arabistan’da görülen davada savcı, olaya ismi karışan 11 kişiden 5’i hakkında idam talep etti!

Suudi Arabistan’da Savcı İdam Talep Etti

2 Ekim 2018 tarihinde İstanbul’da bulunan S. Arabistan başkonsolosluğuna girdikten sonra muhalif gazetecinin kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Günler sonra Kaşıkçı’nın planlanmış bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkmış, bu olay, Türkiye ve S. Arabistan arasındaki diplomatik bağların gerilmesine neden olmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan peş peşe yaptığı açıklamalarla cinayete yönelik kanıtların elde edildiğini, Arap yetkililerin ise cinayetin Türkiye’deki ortakları hakkında herhangi bir açıklama yapmadığını belirtmişti. Bu sırada cinayetin, Suudi Arabistan’dan gelen profesyonel bir ekip tarafından işlendiği ortaya çıkmıştı. Soruşturma derinleştikçe cinayetin, veliaht prens Muhammed bin Selman tarafından azmettirildiği şüpheleri doğdu.

Savcı İdam İstiyor!

Arabistan yetkilileri tarafından tutuklanan 11 kişinin ise mahkemesi devam ediyor. Savcı, ilk mahkemede, cinayetle suçlanan 11 kişiden 5’inin idam cezasına çarptırılmasını talep etti. Davanın görülmesine devam edilirken Türkiye’de konuyu yakından takip ediyor.

 

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Boğa Burcu Ve Cinsellik

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Serdar Aziz

Son Dakika: O Futbolcunun Galatasaray ile Yolları Ayrıldı!