Gündem

Sabriye Survivor’a Geliyor!

Sabriye Survivor’a Geliyor! Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına sürpriz bir yarışmacı daha katılıyor! 2017 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yer alan Sabriye, Survivor’a geliyor!

Sabriye Survivor’a Geliyor!

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında, Türk takımına sürpriz bir ismin kadroya dahil olacağını söylemişti. O yayından sonra çeşitli söylentiler dolaşmaya başladı. Bugün gelen haberlere göre ise 2017 yılında Survivor yarışmasında adından sıkça söz ettiren Sabriye’nin yarışmaya gireceği iddia edildi.

Sabriye Şengül, Survivor Türkiye Yunanistan’da!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’da açıklama yapan Acun Ilıcalı, sürpriz bir ismin kadroya dahil olacağını açıklamıştı. Yarışmaya katılacak ismin Sabriye Şengül olduğu ortaya çıktı.

Daha önce de Survivor yarışmasında yer alan Kickboksçu Sabriye Şengül, haberi instagram hesabından duyurdu. Bu haberin kendisi için de sürpriz olduğunu ve parkurlarda elinden gelenin en iyisini yapacağını belirten Şengül, Sizleri seviyorum notuyla paylaşımını sonlandırdı.

Şeyma Subaşı Kalça Estetiği Yaptırdı, Görüntüleri Sosyal Medyada Paylaştı, Ortalık Yıkıldı. İşte O Görüntüler.

Yeniden Survivor

Haberin yayılmasından sonra sosyal medya takipçilerinin bir hayli sevindiği, yarışmacının paylaşımının altına birbirinden güzel yorumlarda bulundukları da gözlendi. 1988, Trabzon doğumlu kickboksçu Sabriye Şengül’ün takıma ciddi bir güç katacağı düşünülüyor.

Suvivor resmi instagram hesabından da Şengül’ün Türk takımına dahil olacağı paylaşımı yapıldı. Takım içindeki davranışlarıyla en çok dikkat çeken isimlerden biri olduğu söylenen Sabriye için aynı zamanda yüksek performans sahibi olmasının da altı çizildi.

Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kalkıyor Mu?

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu