Gündem

Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kalkıyor Mu?

TV8 ekranlarında yayına başlayan Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının ilgi görmemesi sebebiyle yayından kaldırılacağı iddia edildi. Geçtiğimiz yıllarda ilgiyle izlenen ve raiting rekorları kıran yarışmanın beklenen ilgiyi görmediği ve bu sebeple yayından kaldırılacağı iddia edildi.

Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kalkıyor Mu?

TV8’de yayın hayatına başlayan Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının, raitinglerinin düşük olduğu ve bu sebeple yayından kaldırılacağı ya da formatının değişeceği iddia edildi. İlgi görmediği söylenen yarışma programının beklenen patlamaya yapamadığı da söylentiler arasında.

Şubat ayında başlayan ve Türkiye ile Yunanistan takımları arasında geçen yarışmanın beklenen ilgiyi görmediği ve bu sebeple de yayından kaldırılacağı söylentileri çıktı. Bir diğer seçenek ise formatı değiştirip ünlüler gönüllüler yapmak…

Veda ediyor

Türkiye ve Yunanistan arasında geçen yarışma tutmadığı için televizyon macerasına son verilecek. 1 Mart 2019 tarihinde yeniden başlayacak olan Survivor yarışması, Suvivor 2019 Ünlüler Gönüllüler fotmatıyla devam edecek gibi görünüyor.

Yapılan iddialara göre bu 15 günlük süreç içerisinde Acun Ilıcalı, yeni bir takım kuracak. Takımın kurulmasından sonra yarışma, Survivor 2019 Ünlüler Gönüllüler olarak yayın hayatına devam edecek.

Hali hazırda adada bulunan takımın ünlüler, yeni kurulacak olan takımın da gönüllüler olacağı da söylentiler arasında.

Şeyma Subaşı Kitap Çıkarıyor. Ünlü İsim Gündemden Düşmüyor.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu