Gündem

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Ne Zaman Başlıyor?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan ne zaman başlıyor sorusu uzun zamandır merak edilenler arasındaydı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve raiting rekorları kıran yarışma Survivor çok yakında başlıyor!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Ne Zaman Başlıyor? Acun Ilıcalı Açıkladı!

Gerçekleştirilen 45. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde Acun Ilıcalı’ya mikrofon tutuldu. Acun Ilıcalı, Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının ne zaman başlayacağını soran basın mensuplarına “Survivor 2019 Şubat ayının ilk haftasında yayınlanmaya başlayacak” dedi.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının gerçekleşeceği alandan görüntüler paylaşıldı

Survivor 2019 yarışmasının görüntüleri de paylaşıldı. Altın Kelebek ödül törenine katılan Ilıcalı, Survivor 2019 hakkında bilgiler de verdi.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan ne zaman başlıyor?

Uzatılan mikrofonlara açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, sabırsızlıkla beklenen Survivor 2019’un Şubat ayının ilk haftası TV8 ekranlarında başlayacağını açıkladı.

Medyatik isimler önemli değil

Ilıcalı, Survivor 2019 hakkında açıklamalarda da bulundu. Basın mensuplarının ünlü isimlerin kim olacaklarını sorması üzerine Acun Ilıcalı; “Medyatik isimler önemli değil. Bu sene iki adet mermi gibi takım var” dedi. Yeni sezon için çok zorlu şartlarda yarışacak olan yarışmacılar için “Allah gelecek sene katılacak yarışmacıların yardımcısı olsun” diyen Ilıcalı, “Hem Türkiye takımında hem de Yunanistan takımında çok iyi yarışmacılar olacak” dedi.

İşte Survivor 2019’un çekileceği ada

Altın Kelebek ödülleri için Dominik’ten geldiğini söyleyen Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor 2019’un çekileceği adanın da fotoğraflarını paylaşmıştı. 2019 Şubat ayının ilk haftası başlayacak olan yarışma için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Beyaz Hadise’ye Çıkma Teklifi Yaptı. Hadise Şoka Girdi.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu