Gündem

Suriyeli Baba Dehşet Saçtı

Suriyeli baba dehşet saçtı. Karısı ve 2 çocuğunu öldürdü sonra kendi boğazını kesti.

Suriyeli Baba Dehşet Saçtı

Suriyeli baba dehşet saçtı ve ne yazık ki olayda karısı ve 2 çocuğunu öldürdü. Karısı ile kavga eden cani adam karısını öldürmekle kalmayıp 2 çocuğunu da öldürdü ve sonra kendi boğazını kesti.

Önce Karısını Sonra Çocuklarını En Son Kendisini Kesti

Korkunç olay İstanbul Arnavutköy’de yaşandı. Suriye uyruklu Enver İbrahim karısı ile kavga etti, karısı amcasına sığındı, ama bu koruma karısına ve çocuklarına yetmedi. Çıldıran cani baba, amcasının evini basarak tüm ailesini katletti ve sonra kendi boğazını kesti.

Kendisi Ölmedi

Olay İstanbul’un Esenyurt’ta meydana geldi. Suriye uyruklu olduğu öğrenilen baba Enver İbrahim ve karısı Media Hasan çifti kavga ettiler. Kavga büyüdü ve Media Hasan 4 ve 5 yaşlarındaki 2 çocuğunu da alıp Arnavutköy’de yaşayan amcasının evine sığındı. Öfkesini alamayan katil Media Hasan’ın amcasının evini basarak karısını defalarca kez bıçakladı. Sonra çocuklarının boğazını kesti ve son olarak kendi boğazını kesti ancak olay sırasında polis çağıran ev sahipleri, katil ölmeden ambulans geldiği için hastaneye yetiştirildi.

Hastaneye Yetiştirdiler

Olayın sonrasında katil Enver İbrahim hastaneye yetiştirildi ve kurtarıldı. Olan karısına ve çocuklarına oldu. 4 ve 5 yaşlarındaki 2 çocuk ve Media Hasan hayatını kaybetti.

Türkiye’de Kadına Şiddet ve Kadın Cinayetleri Büyük Bir Sorun

Hergün kadına şiddet ve kadın cinayetleri haberleri karşımıza çıkmakta ve halk olarak bu duruma alışıyoruz. Alışmayalım. Bu duruma dur demezsek, çocuklarımızı doğru eğitmezsek toplum olarak çok daha kötü yerlere sürükleneceğiz. Lütfen kadına şiddetin olduğu yerlerde susmayın. Shall we? Ailesi olarak kadına şiddeti kınıyoruz ve yapanları lanetliyoruz.

 

Hollywood Kadınları Gecesi Olay Yarattı!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu