in

Suriyeli Baba Çocuklarını Bağladı. Görenler Şaştı Kaldı.

Suriyeli Baba Çocuklarını Bağladı

Suriyeli baba çocuklarını bağladı ve onları öylece bıraktı. Yaramazlık yaptıkları için çocuklarını bağladığını söyleyen Suriyeli babanın bu savunması insanların öfkesini daha da arttırdı.

Suriyeli Baba Çocuklarını Bağladı. Görenler Şaştı Kaldı.

Olay Osmaniye’de gerçekleşti. Suriyeli baba yaramazlık yaptıkları gerekçesiyle 2 çocuğunu çitlere bağladı. 3 ve 5 yaşlarındaki çocuklarını evlerinin yanındaki ahırı çevreleyen çitlere bağladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine polis eve geldi ve gördüklerine çok şaşırdı. Çocukların ellerini çözen polis, babaya niye yaptın diye sorunca “yaramazlık yapıyorlardı” diyen babanın cevabı herkesi oldukça şaşırttı.

Vatandaşlar Duyarlı Davrandı

Suriyeli baba Mahmut E.’nin bu davranışını gören komşular hemen polise haber verdi. Bu soğuk havalarda böyle bir hareket yapan baba polisin neden sorusuna “yaramazlık yapıyorlardı” cevabını verince komşular sinirlendi. 3 ve 5 yaşındaki iki küçük çocuğun ellerini polis çözdü ve gaddar babayı göz altına aldı.

Kadınların Trip Attığını Nasıl Anlarsınız? İşte Kadınların Trip Kelimeleri.

Polis Hemen Olay Yerine Geldi

Olay merkez Fakıuşağı Mahallesi’nde meydana geldi. Komşular çitlere bağlı 2 çocuk gördü ve hemen polise haber verdi. Bunun üzerine olay yerine gelen Polis gördüklerine inanamadı. 3 yaşındaki Ahmet E. ve ablası 5 yaşındaki Ragad E.’yi çitlerden kurtaran polisler baba Mahmut E’yi göz altına aldı.

Olayla İlgili İnceleme ve Soruşturma Devam Ediyor

Yaşanan bu garip olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Polis baba Mahmut E.’yi göz altına aldı. Çocuklar sağlık kontrollerinin yapılması amacıyla hastaneye sevk edildi.

 

Son Dakika! İstanbul’da Deprem Oldu!

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yassıada

Yassıada; Demokrasi ve Özgürlük Adası

ılgaz dağı kampı

Ilgaz Dağı Kampı