Gündem

Süleyman Soylu İstifa Etti. Son Dakika!

Süleyman Soylu istifa etti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu az önce sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Haber vatandaşlar arasında hızla yayıldı. Bir süredir İçişleri Bakanlığı yapan ve özellikle geçtiğimiz Cuma günü verdiği kararla eleştirilerin oklarının kendisine döndüğü Bakan, az önce istifasını duyurdu.

Süleyman Soylu İstifa Etti. Son Dakika!

Bakan Süleyman Soylu attığı twitte “”Gayretle ve titizlikle yürütülen bir süreçte, tamamen salgının önlenmesine yönelik hafta sonu sokağa çıkma kararınının uygulanmasının sorumluluğu, her yönüyle şahsıma aittir.” dedi ve cümlelerine devam etti.

Sorumluluk Şahsıma Aittir

İçişleri Bakanı Soylu sözlerine şöyle devam etti. “Başlangıçta kısıtlı saatlerde de olsa ortaya çıkan görüntüler, mükemmel yönetilen bu süreçle uyuşmadı. Yaşadığım onca tecrübe, sorumluluk kısmı üzerimizde olan bu olayda, böyle görüntülere yol açmamalıydı.”

içişleri bakanı süleyman soylu istifa

Allah Milletimizi Korusun

İyi niyetle, hafta sonunda salgını ve bulaşıbir nebze durdurabilmek adına atılan bir adımdı. Hiç bir zaman zarar vermek istemediğim Aziz Milletimiz, hayatımın sonuna kadar da sadık olacağım Sayın Cumhurbaşkanım beni bağışlasın…

Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum. Tüm dostlara, mesai arkadaşlarıma Allaha ısmarladık.. Allah milletimizi korusun…

Detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Selin Hemşire Konuştu. Cahillikten Öleceğiz!

 

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Sorumluluk ağır bı yüktür hele ki büyük bir devlet başındaysan daha zor. Yapabilenlerin çıkması dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu