Astroloji

Şubat Ayı Burç Yorumları

Şubat ayı burç yorumları yazımda sizlere bu ay içinde yaşanacak yeni ay ve dolunayın burçlara etkilerinden de kısaca bahsettim. 

ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI 

KOÇ BURCU  (21 Mart – 20 Nisan)

Sizin için Şubat ayı seyahat ayı diyebiliriz. Gayet olumlu başlangıçlar ve beklediğiniz haberlerle güzel bir giriş yapabilirsiniz. Akademik konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer alanında şanslı olacağınız bir döneme girebilirsiniz. Yeni iş olanakları ve maaş artışı gibi konular gündeme gelebilir. Yeni ay yeni başlangıçlar için harekete geçmeniz adına güzel enerjiler verecek. Şubatın ikinci yarısında geçmişte kalan birinden haber alabilirsiniz. Ruhsal sağlığınız için meditasyona başlamayı düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerine biraz kafa yormanız gerekebilir. Şubat ayının son haftalarında sağlığınız ile ilgili kontrollerinize zaman ayırmanız gerekebilir. Aklınız ve duygularınız arasında kaldığınız durumlarla ilgili netlik sağlayabilirsiniz. Dolunay zamanı İş ortamınızda gerginliklere dikkat etmelisiniz. Öfke kontrolünüzü sağlamazsanız daha sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınız var ise onunla ilgilenmeli ve kontrollerini yaptırmalısınız.

Koç Burcu Özellikleri

BOĞA BURCU  ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

Şubat ayında gelir gider dengenizi kurmak için odaklanmalısınız. İhtiyacınız olan para elinize geçebilir. Yakınlarınızdan ve partnerinizden destek görebilirsiniz. Akademik kariyerinizle ilgili başarıya ulaşabilirsiniz. Seyahatlere çıkabilirsiniz. Yeni ayla birlikte iş hayatınızda değişiklik yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda fikirlerinize değer verildiğini görebilirsiniz. Beklediğiniz haberler varsa almanız an meselesi. Kendinizle ilgili harekete geçeceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Ertelediğiniz ne varsa yapmaya başlayabilirsiniz. Şubat ayının ikinci yarısında bulunduğunuz ortamda gücü elinize alabilirsiniz. Ay sonuna doğru yaşanacak dolunayla birlikte biraz gergin olabilirsiniz. Sevdiğiniz biri varsa aranızda bazı sıkıntılar çıkabilir. Ani tepkiler vererek kırıcı olmamaya çalışın. Detayların üzerinde fazla durmayın.

Boğa Burcu Özellikleri

İKİZLER BURCU (22 MAYIS – 22 HAZİRAN)

Şubat ayı itibariyle bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz bu konulara odaklanabilirsiniz. Güzel gelişmeler keyifli anlar yaşayacaksınız. Uzun süren bir ilişkiniz var ise evlilik karar alabilirsiniz. Evliliğinizde sorunlar mevcutsa düzeltmek için iyi bir dönem. Maddi anlamda şubat ayı kendinizi toparlamak adına olumlu olacak. Borçlarınızı kapatma şansı bulabilirsiniz. Yeni ayla birlikte ne dilerseniz gerçek olabilir. Kötüyü düşünmemeyi kendinize dikte etmelisiniz. Eğitimle ilgili bir düşünceniz varsa hayata geçirebilirsiniz. Astrolojiye ilginiz artabilir. Önümüzdeki bir iki ay içinde yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Enerjiniz zaman zaman düşebilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Geçmişle hesaplaşmaya girebilirsiniz. Dolunay aile için gerginliklere sebep olabilir. İletişim kurarken cümlelerinizi dikkatli seçmeye özen göstermelisiniz. Aile içinde sağlık sorunu yaşayan biri sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir.

      İkizler Burcu Özellikleri

YENGEÇ BURCU  (23 Haziran-22 Temmuz)

Şubat ayı boyunca sağlığınıza dikkat etmelisiniz.  Maddi konulara kafa yormanız gerekebilir. İlişki ya da evlilik ile ilgili konularda beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evlilik teklifi almanız olası. Evliliğinizde sorunlarınız varsa bunları çözerek güzel zamanlarınıza geri dönebilirsiniz. Ortak işler ve önemli projelerle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Borçlarınızı düzene koymak için önünüze fırsatlar çıkabilir. Önümüzdeki dönemlerde yurt dışı ile ilgili planlar gündeme gelebilir. Hisleriniz kuvvetli olabilir ve olaylara pozitif yaklaşacak bir ruh hali içinde olabilirsiniz. İş hayatında başarı elde edebilir ve herkesin takdiri ile karşılaşabilirsiniz. Dolunay zamanında iletişim konularında dikkatli olmalısınız. Ufak bir olayı büyütebilir, sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Özellikleri

ASLAN BURCU (23 Temmuz-22 Ağustos)

Şubat ayı sizin için aşk ve şans dolu olabilir. Partnerinizle duygusal anlar yaşayarak bağınızı güçlendirebilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni ve temiz bir sayfa açabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan da sizi güzel etkileyecek bir teklif alabilirsiniz. İş ortamında hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız mutlaka savaşmalısınız. Sağlık sıkıntılarınız varsa çözümleri bu ay bulacaksınız. Yeni ayla birlikte bir ilişkiniz yok ise bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Evli iseniz evliliğiniz bir şansı daha hak ediyor olabilir, iyi düşünmelisiniz. Unuttuğunuz bir borcun olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bir ameliyat durumu gündeme gelebilir. Kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Dolunay zamanı maddi açıdan risk almamanız gereken bir dönem. İnternet alışverişlerinizi yaparken azami dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Özellikleri

BAŞAK BURCU (23 Ağustos-22 Eylül)

Şubat ayı eviniz ve aileniz odak noktanız olabilir. Aile içinden biri sizden sağlık konusunda destek isteyebilir. Evinizde yapacağınız ufak değişiklikler kendinizi enerjik hissetmenizi sağlayabilir. Aşk açısından şanslı bir dönemde olabilirsiniz. Yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir ilişkiniz var ise ve sorunlar yaşıyorsanız çözüm bulup rahatlayabilirsiniz. Yeni ayla birlikte iş yaşamınızda yeniliklerle yaşayabilirsiniz, pozisyon atlayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa bir tedavi sürecine girebilirsiniz. Eşiniz/sevgilinizle ilgili beklediğiniz haberler varsa alabilirsiniz. Seyahat planları yapmak ruhunuza iyi gelebilir. Yapmanız gereken başvurular ve teslim etmeniz gereken evraklar varsa vaktini kaçırmamaya özen göstermelisiniz. Önümüzdeki bir kaç ay içinde ilişkinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Dolunay zamanı gergin olabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Bazı aksilikler yaşayabilirsiniz, öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

Başak Burcu Özellikleri

TERAZİ BURCU (23 Eylül-22 Ekim)

Şubat ayında iletişim sizin için çok önemli olacak. Çevrenizde kurduğunuz iyi ilişkiler sayesinde yapmak istediklerinizle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ailenizde mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, aileniz sayesinde elinize para geçebilir. Yeni ayla birlikte yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Bir hobi edinebilirsiniz. Şansınızın yaver gideceği bir döneme gireceksiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili gelişmeler olabilir. Enerjiniz zaman zaman düşebilir. Maddi konuların gündemde olacağı bir kaç ay sizi bekliyor. Borçlarınızla ilgili bir girişim yapabilirsiniz. Partneriniz ve ailenizden bu konularda destek görebilirsiniz. Önümüzdeki aylarda iş hayatınızda pozisyon yükselmesi yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Enerjiniz yükselebilir, psikolojiniz düzelebilir kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Pozitif olduğunuz sürece güzellikler de hayatınıza gelecektir. Dolunay zamanı riskli işlerden sakınmalısınız, sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız.

AKREP BURCU (23 Ekim-21 Kasım)

Şubat ayı maddi konulara odaklanmak için doğru zaman olacaktır. Maddi açıdan kazanç sağlamak adına önünüze fırsatlar gelebilir. Satış, iletişim, pazarlama gibi sektörlerde çalışıyorsanız kurduğunuz iletişimler ve gösterdiğiniz başarılar sayesinde yıldızınız parlayabilir. Eğitim sürecinde olanlar için özverili çalışmalarının karşılığını alacakları bir dönem olabilir. Alacağınız bazı haberler sayesinde ailecek sevinç yaşayabilirsiniz. İlginizi çeken bir varsa onun da size duygularını açıklayacağı romantik bir ortam yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkulu bir döneme giriyorsunuz, bir ilişkiniz varsa bağlılığınız karşılıklı artabilir. Kıskançlık işin içine girerse tartışmalar olabilir.  Dolunay zamanında çevrenizdeki insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz, eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu Özellikleri

YAY BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Şubat ayında bol bol kendinizle ilgilenebilirsiniz. İmajınızda değişikler yapabilirsiniz. Karşı cins tarafından dikkat çekecek bir çekim gücüne sahip olabilirsiniz. Şubat ayı sonunda maddi anlamda sizi mutlu edecek bir gelişme yaşayabilirsiniz. Maaşınızda bir artış ya da ek bir prim alabilirsiniz. Yeni ayla birlikte yeni bir eğitime ya da yeni bir işe başlayıp farklı çevrelere girebilirsiniz. Kurduğunuz yeni kontaklar size yeni fırsatlar getirebilir. Kardeşinizle ilgili bir haber alabilirsiniz. Önümüzde bir kaç ay aileniz ile ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda da çok çalışıp emek vermeniz gerekebilir. İdealleriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin sonunda zafer sizin olacak. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Dolunay zamanı iş hayatınızda sakinliğinizi korumanız gerekebilir, ani tepkiler verirseniz zor durumlara düşebilirsiniz.

Yay Burcu Özellikleri

OĞLAK BURCU (22 Aralık-21 Ocak)

Şubat ayına enerjiniz düşük giriş yapabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız olabilir. Kendinizi fazla yormamalı, dinlenmeye de vakit ayırmalısınız. Geçmişe takılmak da sizi olumsuz etkileyecektir, geleceğinize odaklanmaya çalışmalısınız. Şubat sonuna doğru güzel bir enerji ile dolup taşabilirsiniz, kendinizi çekici ve güzel hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız düzene girebilir. Yeni ayla birlikte maddi açıdan yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yeni eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz.  Kardeşinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki aylarda yalnızsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz. Mesleki anlamda güzel bir fırsat önünüze gelebilir. Dolunay zamanı seyahat düşüyorsanız dikkatli olmanız gerekebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Özellikleri

KOVA BURCU (22 Ocak-19 Şubat)

Sosyal anlamda şubat ayı oldukça yoğun olacağınız bir dönem olacak. Arkadaşlarınızda planlar yapabilir, aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Geçmişte bıraktığınız partnerinizden haber alabilirsiniz. Yeni ay harekete geçmek istediğiniz konularla ilgili size destek enerjisi verebilir. İstemek başarmanın yarısıdır sözünü unutmamalısınız. Önümüzdeki bir kaç ay içinde maddi konularla ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Ailenizde sağlık konusunda desteğe ihtiyacı olan biri varsa onun yanında olmalısınız. Dolunay zamanı unuttuğunuz ya da beklemediğiniz bir borç haberi ile sarsılabilirsiniz. Harcamalarınızda tutumlu olmaya gayret etmelisiniz. İnternet alışverişlerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

BALIK BURCU (20 Şubat-20 Mart)

Şubat ayı iş hayatınızdaki değişimler için ideal zaman olabilir. İş değişikliği düşünüyorsanız başvurularınızı yapabilirsiniz. Maddi ve manevi açıdan sizi tatmin edecek bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Şansınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Hayalleriniz ve istekleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yeni ayla size geçmişi geçmişte bırakmanız için destek enerjisi veriyor. Bunu başarabilirseniz her şey yoluna girecektir. Önümüzdeki bir kaç ay içinde kendinizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Mantığınızın yanında arada hislerinize de kulak vermelisiniz. Mart sonuna kadar iletişim trafiğiniz yoğun olabilir ve yoğun bir hayat sürebilirsiniz. İşinizde semineler, toplantılar ard arda gelebilir. Bu yoğunlukta çevreniz de genişleyebilir. Dolunay zamanında ilişkiniz varsa sevgiliniz/eşiniz ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. İncir çekirdeğini doldurmayacak bir tartışma alevlenip büyüyebilir. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz.

Mart ayı burç yorumlarında görüşmek üzere …

Sevgiyle…

 

Merkür Balık Burcunda – Mantığımız 17 Nisan’a Kadar Devre Dışı!

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu