in ,

BayıldımBayıldım

Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game

Netflix’in popüler yapımlarından olan Stranger Things, 3. sezonu ile geçtiğimiz günlerde yayına girdi. Dizi ile paralel olarak oyunu da yayınlandı.

Dizinin Konusu

Stranger Things, seyircilerle buluştuğu ilk tarihten itibaren Netflix’in en beğenilen dizileri haline geldi. Bir çoğumuz son zamanlarda adını duysak da dizi 15 Temmuz 2016’da yayın hayatına başladı. Gerek konusu, gerek ise oyuncularının üstün performansı ile izleyicinin yeni gözdesi haline gelen dizi Netflix Orginals Series kuşağının en başarılı yapımları arasına girmeyi başardı. Ayrıca dizi izleyicilerden tam not alarak IMDB puanını 9.0’a yükseltti.

Dizi 3. sezonunda olmasına rağmen şimdiden bilim kurgu türünün en başarılı örnekleri arasında yerini buluyor. Dizi herkes tarafından sevilen E.T., Stand by Me, Twin Peaks ve X-Files gibi yapımları da andırmasına rağmen, 1980’lere ait müzikleri, oyuncuların üstün başarılı performansları ve abartısız efektleri ile gönlümüzde yerini buluyor.

Garip Şeyler 3: Oyun

Netflix‘in en iyi dizileri arasında gösterilen Stranger Things, Will adına 12 yaşında, hayat dolu ve eğlenceli bir çocuğun bir anda ortadan kaybolması ile başlıyor.

Bugüne kadar yapılmış en iyi Netflix dizilerinden biri olarak gösterilen Stranger Things; Will adında 12 yaşında hayat dolu bir çocuğun, bir anda ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Dört bir koldan aramalar başlatılmasına rağmen Will’den hiçbir iz bulunamıyor. Tam arama ekipleri aramaktan vazgeçeceği zaman gizemli bir kız ortaya çıkıyor ve olaylar tamamıyla farklı bir boyuta erişiyor.

Stranger Things 3: Oyun

Netflix’in başarılı yapımlarından olan Stranger Things, hayranlarının ilgisi ile büyüyen bir akım haline geldi. Yapımcılar da bu ilgiden oldukça memnun olmuş olacak ki, geçtiğimiz günlerde dizinin bir oyununu çıkarttı. Oyun, ünlü oyun markası PlayStation tarafından piyasaya sürüldü. Oyunun genel teması uzaktan Sims serisini andırmakta.

Hem İki Kişilik Hem de Tek Kişilik Modları Mevcut

4 Temmuz’da yayına giren oyun PC, PS4, Xbox One, Switch platformlarında oynanabilir. Aynı zamanda iki kişilik modu olan oyunu ister arkadaşınız ile isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.

 

Kenan Doğulu 20 Temmuz İzmir Konseri – Ken On The Beach

12 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sakinleşmenin yolları

Sakinleşmenin Yolları

kuzey fest sinopta ağustos ayında başlıyor

Kuzey Fest Sinop’ta Ağustos Ayında Başlıyor