in

Stranger Things 3. Sezonu Geliyor!

Mutlaka İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler
Mutlaka İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan Stranger Things 3. sezonu ile bomba gibi geliyor. İşte dizinin 3. sezonunun başlama tarihi!

Stranger Things 3. sezonu geliyor!

Netflix’te yayınlanan ve “Bir yaz mevsimi her şeyi değiştirebilir!” sloganıyla merak uyandıran 3. sezon fragmanı, dizikoliklerin heyecanını bir hayli arttırdı. Stanger Things dizisinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında!

Netflix müptelalarının kaçırmadan izlediği ve 2. sezon finalini yapan, IMDB puanı 9.0 olan Stranger Things dizisinin 3. sezon başlama tarihi belli oldu. Bomba gibi bir 2. sezon finaliyle ara veren dizi, Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

“1985 asla aynı olmayacak”

ABD yapımı, bilim kurgu – korku türündeki internet dizisinin ilk bölümü 15 Temmuz 2016’da yayınlanmıştı. Hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin 3. sezonu 4 Temmuz 2019’da başlayacak. Netflix’te yayınlanan 3. sezon fragmanında 85 yılındaki kutlamalarla ilgili geri sayımın beklendiği gibi gitmediğine şahit oluyoruz. Amerika’nın bağımsızlığını kutladığı tarih olan 4 Temmuz’da 3. sezonun ilk bölümüyle karşımıza çıkacak olan dizinin yeni fragmanı, “Bir yaz mevsimi her şeyi değiştirebilir!” ifadesiyle son buluyor.

Mutlaka İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiyenin milli parkları olimpos beydağları antalya

Mutlaka Görmeniz Gereken Türkiye’nin Milli Parkları – 2

Damar sertliği

Damar Sertliği Nedir?