Sosyal Medya

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”26978″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Aktivite Arkadaşlığı” link=”https://www.facebook.com/groups/shallweactivity/”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24411″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Yardım” link=”https://www.facebook.com/groups/yardim.edin/”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24408″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Geyik” link=”https://www.facebook.com/groups/shallwegoygoy/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24409″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Seyyah” link=”https://www.facebook.com/groups/shallweseyyah/”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”40997″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Gamer” link=”https://www.facebook.com/groups/shallwegamer/”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24407″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Bit Pazarı” link=”https://www.facebook.com/groups/shallwepazar/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24486″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Instagram” link=”https://www.instagram.com/shallwetr/”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24490″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Youtube” link=”https://www.youtube.com/c/kiminumurunda”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”24487″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” title=”Twitter” link=”https://www.twitter.com/shallwetr”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Sosyal medya hesaplarımız sayfamıza hoş geldiniz. “Shall we?” Aynı aktiviteleri yapmak isteyen insanların bir araya gelmesini amaçlayan bir yapıdır. Shall we’yi diğerlerinden ayıran en önemli özellik isteyen herkesin aktivite oluşturabilmesidir.

Sosyal Medya Hesaplarımız. “Facebook Gruplarımız Hakkında”

Shall we? grupları facebook üzerinden etkinlik düzenlemektedir. Gruplarımıza girerken profilleriniz tek tek incelenir ve profiliniz kapalıysa gruba alınmazsınız. Lütfen facebook gruplarımıza başvurmadan önce profilinizin açık olduğundan emin olun.

Shall we? Aktivite Arkadaşlığı Grubunda Ne yapılır?

Shall we? hem yönetim olarak organizasyonlar yapan, hem de üyelerinin organizasyon yapmasına izin veren bir yapıdır. Gruba girip kendiniz etkinlik oluşturabilirsiniz. Ama sizi uyarmak isteriz, önce varolan etkinliklere katılıp, insanlarla tanışıp referans toplamak daha iyi bir fikir olabilir. Sonra etkinlik açmanız halinde, referanslarınız olacağından, insanlar size güvecenecek ve etkinliğinizi tercih edecektir.

Shall we? Aktivite Arkadaşlığı Grubunda ne yapılmaz?

Gönderiler mutlaka yönetimin süzgeçinden geçecektir. Toplum yapısına uygun olmayan postlar onay almaz.

Shall we? gruplarında insanların birbirine özelden rahatsızlık verecek şekilde mesaj atması yasaktır. İnsanlarla tanışmak istiyorsanız, etkinliklere gitmenizi öneririz.

Reklam vermek için tıklayınız.

sosyal medya hesaplarımız

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Sosyal medya hesaplarımız sayfasına hoş geldiniz. Shall we, Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube üzerinden hizmet sunmaktadır. Tüm sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Başa dön tuşu