Gündem

Son Dakika: O Futbolcunun Galatasaray ile Yolları Ayrıldı!

Galatasaray Spor Kulübü yaptığı açıklamada Serdar Aziz ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Son Dakika: O Futbolcunun Galatasaray ile Yolları Ayrıldı!

Galatasaray Spor Kulübünde oynayan defans oyuncusu Serdar Aziz ile yollarını ayırma kararı aldı. 2 ocak çarşamba günü Fatih Terim’in uçağının geç gelmesi nedeniyle görüşmeleri bu güne ertelenmişti. 3 Ocak 2019 Perşembe günü Florya Sosyal Tesisleri’nde Fatih Terim ile görüşen Serdar Aziz, takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

Takımda Artık Seni Düşünmüyorum!

Serdar Aziz’in Sivas Spor maçı öncesi mide rahatsızlığı geçirdiği için maça çıkamayacağını belirtmişti. Maça çıkmayan futbolcunun ertesi gün tatil için Maldiv’lere gitmesi Galatasaray Spor Kulübünde büyük yankı uyandırdı. Futbolcu tatildeyken, ”kendine başka takım bul” diye belirtildi. Galatasaray Spor Külubü uzun süredir defans konusunda zaten sıkıntı çekiyordu, Serdar Aziz’in de gitmesi ile yine bir boşluk açıldı.

Fatih Terim Net Konuştu!

Fatih Terim; ” Seni, artık takımda düşünmüyorum, kendine başka bir kulüp bakabilirsin.” Dedi. Serdar Aziz herhangi bir hatası durumunda özür dileyeceğini belirtmiş olsa da Fatih Terim ve yönetimin bu konudaki kararı kesindi. Galatasaray ile yolları ayrılan futbolcunun, kulüpten 2 milyon Euro alacağı var ve kendisinin henüz bonservis bedeli de belirlenmedi. Futbolcunun uzun süredir ücretlerini kopuk kopuk aldığı bilgisi de mevcut. Galatasaray taraftarı stoper hattı için transfer haberleri bekliyor.

Serdar Aziz Kimdir?

23.10.1990 yılında Bursa’da doğan futbolcu 1.83 boyunda, sağ ayak etkin kullanımında ve stoper mevkinde görev alıyor.

 

 

                       Damar Sertliği Nedir?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu