in

SinirlendimSinirlendim

Konya’da Dehşet. Son Dakika. Anne ve 2 Çocuk Cesedi Sokakta Bulundu.

son dakika konyada dehşet

Konya’da dehşet. Son dakika. Anne ve 2 çocuğun cesedi sokak ortasında ölü halde bulundu. Konya’nın Karatay ilçesinde pompalı tüfekle vurulmuş anne ve 2 çocuk cesedi bulundu.

Son Dakika. Konya’da Dehşet. Anne ve 2 Çocuk Cesedi Sokakta Bulundu.

İnanılmaz dehşet Konya’nın Karatay ilçesi, Tatlıcak mahallesinde yaşandı. Sokak ortasında pompalı tüfekle vurulmuş anne ve iki çocuk cesedi bulundu. İlk araştırmalara göre ölenler Afganistan uyruklu.

Polise İhbar Geldi

Olayla ilgili çok bir bilgi henüz olmasa da, alınan ilk bilgilere göre anne ve çocukları Afganistan uyruklu. İhbar üzerine mahalleye gelen polis gördükleri karşısında şaşkına döndü. Sokak ortasında 3 ölü beden yatıyordu.

Henüz Kimlikleri Belirlenemedi

İhbar üzerine merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Mahallesi Okçu Sokak’taki bir eve gelen polis, Afganistan uyruklu anne ve iki çocuğun cesedine rastladı. İlk araştırmalara göre anne ve iki çocuğun av tüfeği ile öldürülmüş olabileceği ön görülüyor. Polis araştırmalara devam ediyor. Gelişmeleri aktaracağız.

Pınar Altuğ Bornozlu Poz Verdi. Takipçileri Eleştiri Yağmuruna Tuttu. Peki Ünlü Oyuncu Ne Cevap Verdi. Detaylar Haberimizde.

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

güçlü zayıf gösteren renkler

Güçlü Zayıf Gösteren Renkler, Beden Dili

hadise transparan kıyafet

Hadise Transparan Kıyafeti ile Sosyal Medyayı Salladı