Gündem

Konya’da Dehşet. Son Dakika. Anne ve 2 Çocuk Cesedi Sokakta Bulundu.

Konya’da dehşet. Son dakika. Anne ve 2 çocuğun cesedi sokak ortasında ölü halde bulundu. Konya’nın Karatay ilçesinde pompalı tüfekle vurulmuş anne ve 2 çocuk cesedi bulundu.

Son Dakika. Konya’da Dehşet. Anne ve 2 Çocuk Cesedi Sokakta Bulundu.

İnanılmaz dehşet Konya’nın Karatay ilçesi, Tatlıcak mahallesinde yaşandı. Sokak ortasında pompalı tüfekle vurulmuş anne ve iki çocuk cesedi bulundu. İlk araştırmalara göre ölenler Afganistan uyruklu.

Polise İhbar Geldi

Olayla ilgili çok bir bilgi henüz olmasa da, alınan ilk bilgilere göre anne ve çocukları Afganistan uyruklu. İhbar üzerine mahalleye gelen polis gördükleri karşısında şaşkına döndü. Sokak ortasında 3 ölü beden yatıyordu.

Henüz Kimlikleri Belirlenemedi

İhbar üzerine merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Mahallesi Okçu Sokak’taki bir eve gelen polis, Afganistan uyruklu anne ve iki çocuğun cesedine rastladı. İlk araştırmalara göre anne ve iki çocuğun av tüfeği ile öldürülmüş olabileceği ön görülüyor. Polis araştırmalara devam ediyor. Gelişmeleri aktaracağız.

Pınar Altuğ Bornozlu Poz Verdi. Takipçileri Eleştiri Yağmuruna Tuttu. Peki Ünlü Oyuncu Ne Cevap Verdi. Detaylar Haberimizde.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. her gün Böyle haberleri okumak geçerken üzücü daha ne kadar sürecek bu insanlık dışı halleri memleketin :(

  2. lanet gelsin artık yine bir kadın cinayeti allah bilir yine çocuğunun gözünün önünde olmuştur o yetmemiştir çocuklarınıda öldürmüştür böyle canilerin ne bu dünyada nede öbür dünyada yerleri var bunlra canavar demek bile canavarlara hakaret olur söyleyecek söz bulamıyorum daha çook karşılaşacaz bunlarlan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu