Gündem

Son Dakika Haberler – 5 Bilezik İçin 1 Kişiyi Öldürdüler 2 Kişi Yaralı

Son Dakika : Tuzla’da dehşet yaşandı. 5 bilezik için Patronunu bağlayıp kafasına poşet geçiren iki çalışan, adamın eşiyle ve çocuğunu da öldürmeye kalkıştılar.

Son Dakika : Tuzla’da 5 Bilezik İçin Patronlarını Öldürdüler

Tuzla’da 5 bilezik için patronlarını başına geçirdikleri poşetle boğarak öldürdüler. Adamın eşiyle oğlunu son anda komşuları kurtardı. Dehşeti mahalleli son anda engelledi. Katillerden birisi kayıp.

Korkunç olay Cumartesi günü Tuzla’da yaşandı. Orhan Çelik Tuzla’da bulunan evinin altındaki elektrik ve elektronik dükkanını işletiyordu. Yanında çalışan iki Gürcü vardı. İddiaya göre geçtiğimiz Cumartesi günü Çelik’in yanında çalışan Gürcülerden biri onun başına poşet geçirdi ardından kablo ile boğup üzerini kartonla kapattıktan sonra evini soymak için yukarı çıktı. Gürcistanlı soygunculardan biri evin kapısını çaldı ve kapıyı açan Çelik’in eşinin kafasına sert bir cisimle vurdu. Sonrasında Celik’in eşini bir sandalyeye oturttu ve iple sıkıca bağladı, ağzını da koli bandı ile kapattı ve evi aramaya başladı.

son dakika

Son Dakika: Karısını ve Çocuğunu da Öldürmek İstediler

Gaspçılar ellerini ve kollarını ve ağzını bağladıkları kadının kolundaki bilezikleri aldılar. Yan odada Orhan Çelik’in oğlu yatıyordu ve gürültüye uyandı. Evde karşı karşıya gelen gaspçı ve oğlu münakaşaya girdiler daha sonra gaspçı, Orhan Çelik’in oğlunun başına sert bi cisimle vurmaya çalıştı ancak kaçan çocuk balkondan dışarı çıktı ve atlayarak sokağa kaçtı. “Annemi kurtarın” diye bağırarak komşulardan yardım istemesi sayesinde mahalledekiler hemen olaya müdahale ettiler.

Çelik’in 17 yaşındaki oğlu eğer bağırmasaydı Gürcü çalışanlar onu da öldürecekti. Elleri ayakları bağlı ağzı bantlı annesinin hayatını da oğlunun çığlıkları kurtardı ve kadının imdadına mahalleli yetişti.

Mahalleli Olaya Kayıtsız Kalmadı

Olayı görenler “5 dakika daha geç kalınsaydı anne ve oğulda öldürülürdü” diye açıklamalar yaptı.

Tuzla Asayiş Büro Ekipleri bi şüpheliyi yakaladı. Hastaneye kaldırılan Çelik kurtarılamadı. Çelik’in eşi ve çocuğu taburcu edildi.

Şüphelilerden Birisi Kayıp

Şüphelilerden birisi yakalandı ve “herşeyi bu 5 bilezik için yaptık” diye itirafta bulundu. Adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklanarak ceza evine gönderildi. Kaçan diğer şüpheli polis ekiplerince aranıyor.

Babalar Günü Hediyeleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu