Gündem

Sokak Ortasında Kadını Bıçakladı – Dehşet Verici Görüntüler

Dehşet verici görüntüler Bilecik’te kaydedildi. Şenol Bilici isimli şahıs, sokak ortasında eski kız arkadaşı olduğu iddia edilen bir kadını bıçakladı.

 Sokak Ortasında Kadını Bıçakladı

Dehşet verici olay Bilecik’in Bozüyük ilçesinde gerçekleşti. Güvenlik kameralarına yakalanan kan dondurucu olay, Şenol Bilici isimli şahıs ile eski kız arkadaşı olduğu iddia edilen U.S. adlı kadın arasında yaşandı. Kendini bilmez şahıs tarafından bıçaklanan kadın ağır yaralandı.

Saldırı anı kameralarda

Önceki akşam yaşanan talihsiz olay bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. İş yerinin güvenlik kamerasına kaydedilen görüntülerde, Şenol Bilici tarafından bıçaklanan U.S.’nin bıçaklanarak ağır yaralandığı görülüyor.

Bıçaklanan talihsiz kadın kanlar içerisinde yere yığılıyor ve saldırgan Şenol Bilici ise bir araca binip olay yerinden kaçıyor. Saldırganın kaçmasından sonra talihsiz kadının yakınına gelen vatandaşlar, 112’yi aradı ve ekipleri çağırdı. Kısa sürede gelen ambulans ekipleri olay yerinden ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ağır yaralı kadını Bozüyük Devlet Hastanesine götürdü. Sokak ortasında bıçaklanan U.S. kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, kendini bilmez şahıs da çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Şiddet Dosyası: Kadına Şiddet

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu