Gündem

Sokak Ortasında Kadına Şiddet Uyguladı ama Kadın Şikayetçi Olmadı

Sokak ortasında kadına şiddet uyguladı ama kadın şikayetçi olmadı. Polis bunun üzerine adamı serbest bırakmak zorunda kaldı. Şiddet yanlısı adamın yaptığı yanına kar kaldı. Türkiye’deki bir çok duyarlı insan bu habere oldukça üzüldü.

Sokak Ortasında Kadına Şiddet Uyguladı ama Kadın Şikayetçi Olmadı

Olay İzmir’de yaşandı. Sokak ortasında darp edilen kadının görüntüleri sosyal medyada oldukça tepki uyandırdı ancak kadının yaptığı bir Türkiye klasiğini daha gözler önüne serdi. Sokak ortasında darp edilen kadın kocasından şikayetçi olmadı. Bu durumda da polisin eli kolu bağlandı ve dayakçı kocayı serbest bırakmak zorunda kaldı.

Darpçı Adam Kadının Kocası Çıktı

İzmir’de sokak ortasında yaşanan bu üzücü olay sosyal medyaya yansıdıktan sonra halk oldukça tepki göstermişti. Kadının kocası olduğu öğrenilen kişi etraftaki insanlara aldırmadan karısını darp etti. Önce yumruklar atmaya başlayan adam daha sonra tekmelerle kadına vurmaya devam etti.

Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı

Karısını tekme tokat döven adamın görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ancak dayakçı kocanın karısının şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakılması herkesi üzdü. Karabağlar polisleri zanlıyı yakaladı ancak bu durum karşısında eli kolu bağlı kalan polis zanlıyı serbest bırakmak zorunda kaldı.

Polis Olaya Duyarsız Kalmadı

Görüntülerin ellerine geçmesiyle harekete geçen polis C.B. isimli şüpheliyi yakaladı. Karakola götürülen kişinin evli olduğu, darp ettiği kişi ile de ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Sokak ortasında acımasızca dayak yiyen kadının, C.B.’den şikayetçi olmaması üzerine polis zanlıyı serbest bırakmak zorunda kaldı.

SonDakika

 

Suriyeli Baba Çocuklarını Çitlere Bağladı. Olay Büyük Yankı Uyandırdı.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aferin ablacım… Sen ve senin gibiler yüzünden bu ülkede ne kadın cinayeti ne de tecavüz son bulur. Söyleyecek çok şey var ama kime konuşucan…

  2. Bu davaların içinde olan biri olarak malesef kadınların cogu korkudan sikayetci olamıyor oldukları an bu adamlar daha had asıp ileri gidiyo cunku caydırıcı ceza yok.. 6284 yasası var uygulandığı dönem ciddi azalma olmus bu olaylarda lakin uzun süredir es geçiliyor bunun davasını veriyoruz… Nediyim son bulması dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu