SON DAKİKA

Sokak Ortasında Kadına Şiddet Uyguladı ama Kadın Şikayetçi Olmadı

furious
Sokak Ortasında Kadına Şiddet Uyguladı ama Kadın Şikayetçi Olmadı

Sokak ortasında kadına şiddet uyguladı ama kadın şikayetçi olmadı. Polis bunun üzerine adamı serbest bırakmak zorunda kaldı. Şiddet yanlısı adamın yaptığı yanına kar kaldı. Türkiye’deki bir çok duyarlı insan bu habere oldukça üzüldü.

Sokak Ortasında Kadına Şiddet Uyguladı ama Kadın Şikayetçi Olmadı

Olay İzmir’de yaşandı. Sokak ortasında darp edilen kadının görüntüleri sosyal medyada oldukça tepki uyandırdı ancak kadının yaptığı bir Türkiye klasiğini daha gözler önüne serdi. Sokak ortasında darp edilen kadın kocasından şikayetçi olmadı. Bu durumda da polisin eli kolu bağlandı ve dayakçı kocayı serbest bırakmak zorunda kaldı.

Darpçı Adam Kadının Kocası Çıktı

İzmir’de sokak ortasında yaşanan bu üzücü olay sosyal medyaya yansıdıktan sonra halk oldukça tepki göstermişti. Kadının kocası olduğu öğrenilen kişi etraftaki insanlara aldırmadan karısını darp etti. Önce yumruklar atmaya başlayan adam daha sonra tekmelerle kadına vurmaya devam etti.

Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı

Karısını tekme tokat döven adamın görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ancak dayakçı kocanın karısının şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakılması herkesi üzdü. Karabağlar polisleri zanlıyı yakaladı ancak bu durum karşısında eli kolu bağlı kalan polis zanlıyı serbest bırakmak zorunda kaldı.

Polis Olaya Duyarsız Kalmadı

Görüntülerin ellerine geçmesiyle harekete geçen polis C.B. isimli şüpheliyi yakaladı. Karakola götürülen kişinin evli olduğu, darp ettiği kişi ile de ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Sokak ortasında acımasızca dayak yiyen kadının, C.B.’den şikayetçi olmaması üzerine polis zanlıyı serbest bırakmak zorunda kaldı.

SonDakika

 

Suriyeli Baba Çocuklarını Çitlere Bağladı. Olay Büyük Yankı Uyandırdı.

Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
  Subscribe  
Bildir
SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Ekim 2018, 20:54

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 10 Kasım – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında kitap sevenlere kapısını açacak. Her yıl yapılan kitap fuarına binlerce kitap sever akın ediyor.  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 10 Kasım – 18...

Devamını Görüntüle