içinde

Öldürmeyen Ama Süründüren Şeyler Anketi

öldürmeyen ama süründüren şeyler

Öldürmeyen ama süründüren şeyler anketimize hoş geldiniz. Shall we? okuyucuları öldürmeyen ama süründüren şeyleri oylarıyla belirliyor.

Öldürmeyen Ama Süründüren Şeyler Anketi

Hayat iyi ve kötü anlardan oluşan uzun bir serüven adeta, bazen öyle şeyler yaşarız ki canımızdan bezmiş hissederiz. Seni öldürmeyip süründüren şeyler başına gelir, içinden çıkılması zor bir duruma gelirsin.

Hayat iyi ve kötü anlardan oluşan uzun bir serüven adeta, bazen öyle şeyler yaşarız ki canımızdan bezmiş hissederiz. Seni öldürmeyip süründüren şeyler başına gelir, içinden çıkılması zor bir duruma gelirsin.

Yaşadığımız süre boyunca elbette ki bir çok olay başımıza gelecek, kah iyi kah kötü. Kimi acılar insanları olgunlaştırır derler, ben bu söze katılıyorum. Yaşadığımız hiç bir şey başımıza sebepsiz gelmemiştir. Bize mutlaka bir ders verme niteliği taşır. Yaşanılan sıkıntılar yüzünden dertlenip içimize kapanmaktansa; ”başıma gelen bu olay bana ne öğretmek istedi?” Sorusunu kendimize sormalıyız.

Seni Öldürmeyip Süründüren Şeyler Nelerdir?

Bir çok şık sayabiliriz.

Diş Ağrısı

En kötü ağrıdır belki de diş ağrısı, canından can gider, kendini duvarlara vurasın gelir de bir şey yapamazsın.

Migren

Tarifi olmayan bir baş ağrısı türüdür. Cidden öldürmez süründürür. Gözlerini açamazsın, karanlıkta kalmak istersin hiç bir şeye tahammülün kalmaz. Gerçekten zor.

Aldatılmak

Düşman başına vermesin de oldukça zor bir durumdur. İntikam almak ile kendini toparlamaya çalışmak arasındaki ince çizgidesindir.

Evlilik

Bekarların merak ettiği, evlenenlerin kaçmak istediği bir müessese olduğunu duyuyoruz efendim. Henüz kendisiyle tanışamadık lakin merak ediyor muyuz? Evet merak ediyoruz fakat tanışabilir miyiz? İşte onu bilmiyorum. Kötü evlilik de bir diş ağrısı kadar süründürür diye tahmin ediyorum.

Aşk Acısı

Yaşanılan acıyı anlatmak için kelimeler yetersiz kalır. Kalbini söküp almaya çalışsalar belki bu kadar yanmazdı canın, üzerine zehirli toz üfleseler bu kadar acımazdı gözlerin belkide. Ağlamaktan harap olduğun gecelere mi yanasın yoksa bu acıyı dindirecek bir deva olmayışına mı? Zor şey be aşk acısı, yaşamasını istemem kimsenin.

Belirsizlik

Düşman başına bir durum resmen, hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri belirsizliktir. Net olmak gerek, bir şey ya beyazdır ya siyah bunun ortası olamaz.

Aşırı Nemli Hava Durumu

İnsanı canından bezdiren, lanet olsun bu ne dedirten, biraz nefes alsaydık yahu kafasını yaşatan kötü bir durumdur. Antalya’da yaşayanlar iyi bilir.

Regl Sancısı

Ah kadın olmak. Öyle çileler çekeriz ki kimseler bilmez, aylık periyot der geçerler ama değil o sancı nasıldır bir tarif edebilsek size.

Yalnızlık

Yalnızlık da ilginç bir durumdur, hem çok yalnızım diye yakınır durursun hem de yalnızlıktan çıkacak bir el bulduğun zaman tutmak istemezsin. Yalnızlık da bir belirsizlik durumu olduğu için cidden zor iş zor.

Parasızlık

Allah kimseyi parasızlıkla sınamasın. Söyleyeceklerim bu kadar.

Trip Atılması

Gerçekten kadın tribi çekmek zordur da erkek tribine maruz kalmak daha zordur be, yaşayan bilir yaşayan.

Diyet

Kilo al, kilo ver aman ne uzun bir macera. Zorlu diyet listeleri insanları canından bezdiriyor çoğu zaman.

 

Türkiye’nin En Tarz Erkeği Anketi

 • Öldürmeyen Ama Süründüren Şeyler Anketi

  • Diş Ağrısı
  • Aşk Acısı
  • Migren
  • Regl Sancısı
  • Parasızlık
  • Evlilik 🙂
  • Aldatılmak
  • Trip Atılması
  • Diyet
  • Aşırı Nemli Hava
  • Belirsizlikler
  • Yalnızlık

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Orta Dünyanın Yaratılış Hikayesi

Orta Dünyanın Yaratılış Hikayesi

yine latif

Necati Hikaye Serisi-9