içinde

Ingiltere’nin En Ateşli Büyükannesi Sence Hangisi?

İngiltere'nin En Ateşli Büyükannesi
İngiltere'nin En Ateşli Büyükannesi

Ingiltere’nin en ateşli büyükannesi kim? İngiltere’de yaşayan 3 seksi kadın ülkenin gündemine bomba gibi düştü! Üçü de İngiltere’nin en ateşli büyükannesi olduğunu iddia etti, yer yerinden oynadı! Dünyaca ünlü İngiliz gazetesi, internet sitesinde 3 adayın da yer aldığı bir anket başlattı ve bu sorunun cevabı için okuyucularına sorma kararı aldı. 

Ingiltere’nin en ateşli büyükannesi kim? İngiltere’de yaşayan 3 seksi kadın ülkenin gündemine bomba gibi düştü! Üçü de İngiltere’nin en ateşli büyükannesi olduğunu iddia etti, yer yerinden oynadı!

Bizler de geri kalır mıyız? Kesinlikle hayır! Shall We? gruplarında varlıklarıyla bizleri onore eden üyelerimiz -ki biz onlara “biricik ailemiz” diyoruz- ve sevgili shallwe.com.tr okuyucularına soralım dedik. Bu 3 ateşli büyükanne içinde sizce en ateşlisi hangisi? Buryun açık oturum! İngiltere’nin en ateşli büyükannesi oyunu bekliyor!

İngiltere'nin en ateşli büyükannesi
İngiltere’nin en ateşli büyükannesi

Ünlü İngiliz gazetesi yarışma başlattı!

İngiltere’nin en büyük gazetelerinden biri olan Daily Star, bu çekişmeli iddiayı internet sitesine taşıdı. İnternet sitesinde anket başlatan Daily Star gazetesinin anketine göre 47 yaşında olan Gina Steward önde görünüyor. Ünlü gazetenin düzenlediği ankette Gina açık ara öndeyken, Alice Vasques ikinci, Carrie Hilton ise üçüncü.

Yaş sadece bir sayı!

Gina Stewart, Carrie Hilton ve Alice Vasquez isimli üç ateşli kadından hangisi İngiltere’nin en ateşlisi seçilecek merak konusu. Görüntüleriyle “Bu nasıl büyükanne yahu?” gibi soruları sorduran bu 3 güzel kadın, yaşın yalnızca bir sayıdan ibaret olduğunu kanıtlıyor. Ülke gündemine bomba gibi düşen heyecanlı çekişmeye sen de katılmaya ne dersin? Hemen oy ver, en ateşli büyükanne senin seçtiğin olsun! Bu çarpıcı üçlü, yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu adeta kanıtlıyor.

Carrie Hilton

Carrie Hilton

Gina Steward

Gina Steward

 

Alice Vasques

Alice Vasques

“Gelmiş Geçmiş En Sexy Erkeği Seçiyoruz!” Hemen Tıkla Anketimize Sende Katıl!

  • İngiltere’nin En Ateşli Büyükannesi Sence Hangisi?

    • Carrie Hilton
    • Gina Steward
    • Alice Vasques

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Göbeklitepe Unesco

Göbeklitepe UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne Alındı!…

Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su

Sokak Hayvanlarına Bir Kap Su Projesi