içinde

Hangi Mevsimin İnsanısın?

Hangi mevsimin insanısın? İlkbahar – Yaz – Sonbahar – Kış. Yaz çocuğuyum diyenler? Sıcaktan nefret ederim benim olayım kış diyenler? Sonbahar’ın güzelliği hiç birşeyde yok diyenler? Var mı ilkbahar gibisi diyenler?

Hangi mevsimin insanısın? Anketimize Hemen Katıl!

Ben yaz çocuğuyum diyenleri görür gibiyim. Kızgın kumlardan serin sulara atlamayı özleyenler, yaz demek tatil demektir diyenler. Kimileri otelini çoktan ayarladı, kimisi pansiyonda yer ayırttı. Kimi çadır planını çoktan yaptı, kimi akraba ziyareti düşünüyor. Bunca plan arasından hangisini gerçekleştireceksin?

Ben kış çocuğuyum diyenler burda mı? Ben sıcaklarda bunalırım diyorsunuz değil mi? Kar yağsa da kartopu oynasak ne güzel olur. Yağmur’da yürümekte ne kadar romantik. “Kat Kat giymeyi seviyorum ben ya” diyenler. Bazıları her ne kadar haz etmese de eminiz seven kişi sayısı az değildir.

İlkbahar gibisi var mı ya? Havalar yavaş yavaş ısınmaya başlarken, üstüne ince şeyler almaya başlarsın. Nerede güneş görsen havanın o hafif serinliği ile boylu boyunca uzanırsın çimlere. Piknikçiler gözünüz aydın, sizin mevsiminiz başlıyor. Peki ya aşk? Evet evet bahar geldi aşık olmak lazım.

Sonbaharın o masum güzelliği neyde var ki? Evet biliyoruz, en güzel fotoğraflar sonbaharda çekilir. Issız yollarda en güzel sonbaharda yürünür. Hafif hafif serinlemeye başlarken hava, kışın habercisidir sonbahar. En güzel yağmurlar sonbaharda yağar. Pencereden yağmuru izlemek en güzel sonbaharda olur.

Ozaman hadi şimdi sen söyle. Senin tercihin hangisi?

 

Hangi Şehirdesiniz? Anketimize Mutlaka Katılın!

  • Hangi Mevsimin İnsanısın?

    • Sonbahar
    • Kış
    • İlkbahar
    • Yaz

İşaret Dili Etkinlikleri

Ünlü Sanatçıların Makyajlı Ve Doğal Halleri