içinde ,

Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz! İşte Yüzyılın Sorusu.

Aşk evliliği mantık evliliği sorunsalına nokta koyuyoruz! İşte Yüzyılın Sorusu.

Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz! İşte Yüzyılın Anketi

Nerde o eski aşıklar dediğinizi duyar gibiyiz. Dağları delen, çölleri aşan, Beylikdüzü’nden Kartal’a sevgilisini bırakan… Ah ah nerde o eski aşıklar. “Aşk eskidenmiş güzelim” diyorsanız hiç kendinizi sorguladınız mı? Siz gerçek aşka inananlardan mısınız? Mantık Evliliği mi? Aşk Evliliği mi? diye sorsalar bi gün yolda, gerçekten ilk olarak hangisi geçer içinizden? Kendinize dürüst olun.

Evlilik Sözleşmesi Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Son dönemde bir çok insan mantık evliliği yaptığını söylüyor. Hatta evlilik sözleşmeleri bile moda oldu. Peki sevgiliniz ya da eşiniz size böyle bir teklifle gelse ne yapardınız?

Peki ya siz? Herkesin merak ettiği soruya sizin cevabınız ne peki?

Özünde iyi insandır Türk insanı. Kadını, erkeği, genci, yaşlısı hepsi duygusaldır aslında. Fakat ister inanın ister inanmayın ama günümüzde bu ankete “mantık evliliği” diye cevap verenlerin sayısı oldukça fazla. Üstelik bir süredir evli olan ve birden bire “hadi sözleşme yapalım” diyenlerde var. Sevgiliniz size evlenme teklif etse ve hemen arkasından “ama sözleşme yapacağız” dese? Eminiz çok şaşırırdınız. Gelin şimdi diğer insanların düşünceleri neymiş hep beraber görelim.

 

Yeşilçam’ın En Güzel Kadınını Seçiyoruz!

  • Aşk Evliliği Mantık Evliliği Sorunsalına Nokta Koyuyoruz!

    • Aşk Evliliği
    • Mantık Evliliği

Ünlü Sanatçıların Makyajlı Ve Doğal Halleri

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları