içinde

SinirlendimSinirlendim

Skandalları Bitmiyor! Çiğ Köfteci Ali Usta Küçük Çocuğa…

Çiğ Köfteci Ali Usta küçük çocuğa bağırdı, sosyal medya kullanıcıları yine affetmedi!ac
Çiğ Köfteci Ali Usta küçük çocuğa bağırdı, sosyal medya kullanıcıları yine affetmedi!ac

Çiğ köftecinin skandalları bitmiyor! Çiğ köfteci Ali Usta küçük çocuğa bağırdı, sosyal medya kullanıcıları affetmedi! Tepkiler çığ gibi yağıyor…

Çiğ Köfteci Ali Usta küçük çocuğa bağırdı, sosyal medya affetmedi!

Geçtiğimiz günlerde sokakta şarkı söyleyen gençleri döven ve görüntülerin sosyal medyaya sızmasıyla çok büyük tepkilere maruz kalan Çiiğ köfteci Ali Usta’nın skandalları bitmiyor! Bu kez de küçük çocuğa bağırdığı video ile gündeme gelen çiğ köfteci, sosyal medya kullanıcılarının oklarına hedef oldu.

Sosyal medya affetmiyor! Tepkiler büyük!

Çiğ köfteci Ali Usta, “babama çiğ köfte verir misin?” diyen çocuğa, “yürü git l.n!” şeklinde cevap verdiği videoya tepkiler gecikmedi. Çığ gibi büyüyen tepkilerden en dikkat çekeni ise bir kullanıcının “Sokakta şarkı söyleyen çocukları dövdü, şimdi de küçücük çocuğa bağırıyor. Olacağı buydu. Umarım bir gün cezanı bulursun” oldu.

Sokak müzisyenlerine de şidddet göstermişti!

Geçtiğimiz günlerde de sokak müzisyenlerini dövdüğü görüntülerin sosyal medyaya yayılmasıyla tepkileri üstüne çeken Ali Usta, “tepkilerin bu denli büyük olmasına rağmen nasıl hala iş yapıyor?” sorularını da beraberinde getirdi.

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Adamı izledik, güldük, şişirdik ama insanlığını tartışma kısmı da burada başlıyor. Hakettiğini bulur mu o kısmı da ayrı bir soru işareti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Göbek Eriten Mucizevi Kür! Sonuçlarına İnanamayacaksınız!

Göbek Eriten Mucizevi Kür! Sonuçlarına İnanamayacaksınız!

aslanı boğarak öldürdü

Aslanı Boğarak Öldürdü. Amerikalı Adam Dünyanın Gündeminde.