Moda

Siyah Elbise Cazibesi

Siyah elbise cazibesi. Herkesin dolabında siyah mutlaka vardır, peki neden siyah? Zayıf gösterdiği için mi? Size ciddiyet kattığı için mi? Yoksa siyah sizin için vazgeçilmez mi?

Siyah Elbise Cazibesi

Her sene modacılar modaya farklılık getirmek için çalışırlar farklı renkler farklı modeller fakat Siyah elbise cazibesini geçen bir renk henüz bulunamadı. Peki siyah giyen ünlülerimiz kimler neden tercihleri siyah? Biliyor muyuz ?

Siyahın cazibesinden vazgeçmediği bilinen isim modacı Neslihan Yargıcı. Onu hep koyu renkler içinde görmeye alıştık sadece kıyafet olarak değil aksesuarlarında da hep koyu renk kullanan yargıcı neden siyah diye sorulduğu zaman ”Bu renk bununla mı uyar yoksa bununla mı diye düşünecek vaktim yok. Ben giyer ve çıkarım.” şeklinde ifade etmişti.

Cem Yılmaz Siyah Tutkunlarından

Cem Yılmaz’da siyahtan vazgeçmeyen ünlülerimizden siyah haricinde farklı bir renkle görmek neredeyse imkansız.

 

Sinan Çetin

Yönetmen Sinan Çetin’de dolabında sadece siyah olduğunu düşündüğümüz ünlüler arasında. Hatta bir röportajında 200’den fazla siyah tişörtü olduğunu söylemişti.

 

Mustafa Erdoğan

Gülben Ergen’ de eski eşi Mustafa Erdoğan için “Adam siyah pantolon ve siyah tişörtle yaşıyor” demişti.

Siyah Bir Yaşam Biçimi

Koyu renk bir yaşam biçimidir. Her yaşta her yerde her zaman herkesin kullanacağı ve dolabın da olmazsa olmazları arasında olmaya devam edecektir. Bir kadının dolabında bir tane siyah elbise mutlaka olmalı. Joker renk diyoruz biz ona. Gündüz Converse ile gece kırmızı bir sitiletto ve üstüne renkli uzun kolyelerle buyurun gece kıyafetiniz hazır.

Vazgeçilmez Renk

Siyah elbiseler bir çoğumuzun vazgeçilmez parçasıdır. Hatta tek kurtarıcımız da diyebiliriz. Olmazsa olmazlarımız arasında gardrobumuzda başı çeker. Toplantı, iş yemeği, balolar, özel davetler, düğünler ve günlük hayatımızın bir çok evresinde çok kullandığımız sadeliği ile ön plana çıkan siyah elbisenin yerini hiç birşey dolduramaz.

Aksesuarlar Siyaha Çok Yakışır

Düz siyah bir elbise altına şık bir sitiletto ve aksesuarla, oldukça sade ve şık olabilirsiniz. Tabi aynı zamanda yine aynı siyah elbisenizle altına converse ile gayet spor ve rahat bir tarz oluşturabilirsiniz. Ne giyeceğim diye düşünmeyi bi kenara bırakıp kendinizi şımartın ve gidip bir tane siyah mini bir elbise alın ve dolabınızın baş köşesine asın. Alışveriş için güzel bir gün.

2018 Plaj Modası

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Ya bence asaletin rEngini olduğu için seviyoruz. Ben şahsen siyah giyeceğim zaman daha bir dikkat ediyorum kendime

  2. Siyahı çok seviyorum bende. 7 tane siyah tişörtüm var. Herşeyle uyumlu oluyor. Spor bir kıyafet siyah olunca klasiğe dönebiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu