içinde

Siyah ve Cazibe

Siyah elbise cazibesi. Herkesin dolabında siyah mutlaka vardır, peki neden siyah? Zayıf gösterdiği için mi? Size ciddiyet kattığı için mi? Yoksa siyah sizin için vazgeçilmez mi?

Her sene modacılar modaya farklılık getirmek için çalışırlar farklı renkler farklı modeller fakat Siyah elbise cazibesini geçen bir renk henüz bulunamadı. Peki siyah giyen ünlülerimiz kimler neden tercihleri siyah? Biliyor muyuz ?

Siyahın cazibesinden vazgeçmediği bilinen isim modacı Neslihan Yargıcı. Onu hep koyu renkler içinde görmeye alıştık sadece kıyafet olarak değil aksesuarlarında da hep koyu renk kullanan yargıcı neden siyah diye sorulduğu zaman ”Bu renk bununla mı uyar yoksa bununla mı diye düşünecek vaktim yok. Ben giyer ve çıkarım.” şeklinde ifade etmişti.

Cem Yılmaz’da siyahtan vazgeçmeyen ünlülerimizden siyah haricinde farklı bir renkle görmek neredeyse imkansız.

 

Yönetmen Sinan Çetin’de dolabında sadece siyah olduğunu düşündüğümüz ünlüler arasında. Hatta bir röportajında 200’den fazla siyah tişörtü olduğunu söylemişti.

 

Gülben Ergen’ de eski eşi Mustafa Erdoğan için “Adam siyah pantolon ve siyah tişörtle yaşıyor” demişti.

Koyu renk bir yaşam biçimidir. Her yaşta her yerde her zaman herkesin kullanacağı ve dolabın da olmazsa olmazları arasında olmaya devam edecektir. Bir kadının dolabında bir tane siyah elbise mutlaka olmalı. Joker renk diyoruz biz ona. Gündüz Converse ile gece kırmızı bir sitiletto ve üstüne renkli uzun kolyelerle buyurun gece kıyafetiniz hazır.

Siyahın Cazibesi vazgeçilmezimiz olmaya devam edecek gibi görünüyor en azından modacılar daha koyu bir renk bulana kadar.

Bir çoğumuzun vazgeçilmez parçası’dır Siyah Elbiseler hatta tek kurtarıcımız da diyebiliriz, olmazsa olmazlarımız arasında gardrobumuz da başı çeker. Toplantı, İş yemeği, Balolar, Özel davetler, Düğünler ve günlük hayatımızın bir çok evresinde çok kullandığımız sadeliği ile ön plana çıkan Siyah elbisenin yerini hiçbirşey dolsuramaz. Düz siyah bir elbise altına şık bir sitiletto ve aksesurla sade ve şık olabilirsiniz. Tabi aynı zaman da yine aynı Siyah Elbisenizle altına converse ile gayet spor ve rahat bir tarz oluşturabilirsiniz seçim sizin ne giyeceğim diye düşünmeyi bi kenara bırakıp kendinizi şımartın ve gidip bir tane siyah mini bir elbise alın ve dolabınızın baş köşesine asın. Alışveriş için güzel bir gün.

2018 Plaj Modası

23 Nisan’da Çocuğunuz İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Aktiviteler

Bahar Alerjisi Nedir? Bahar Alerjisi Belirtileri Nelerdir?