Gündem

Siyah Poşetler İçinde 19 Ceset Bulundu

Meksika’nın Ixtlahuacan kentinde kanalizasyona atılmış, siyah poşetlere sarılı 19 ceset bulundu. Kanalizasyonda bulunan cesetlerle birlikte ceset sayısı 27’ye çıktı. Ülke şokta!

Siyah Poşetler İçinde 19 Ceset Bulundu

Meksika’nın Jalisco eyaletine bağlı Ixtlahuacan kentinde siyah poşetlere sarılmış ve kanalizasyona atılmış 19 ceset bulundu. Kalın plastik torbalara sarılı 19 ceset ile birlikte son 24 saatte kimliği belirsiz ceset sayısı 27’ye çıktı.

19 kimliği belirsiz cansız beden!

Ixtlahuacn kentinin, Los Membrillos bölgesinde bulunan bir kanalizasyon ve tarlalık alanında plastik ve siyah poşetlere sarılı 19 cesedin bulunduğunu Jalisco Eyalet Başsavcısı doğruladı. Verilen ilk bilgilendirmede plastik torbalara sarılı 4 ceset olduğu söylenmişti. Aramaların genişletilmesinden sonra bu sayı 19’a yükseldi. Aramalar devam ediyor.

24 saatte 27 ceset!

Jalisco bölgesinde bulunan cesetlerle birlikte Meksika’da son 24 saatte 27 ceset ortaya çıktı. Bu cesetlerin ise kimliklerinin belirsiz olması kafalarda soru işaretlerini artırdı.

Jalisco Nueva Generacion Karteli işin içinde olabilir

24 saatte 20’den fazla kimliği belirsiz cesedin ortaya çıkmasının ardından Meksika polisi de soruşturmalara başladı. Ülkede etkilerini genişletmek isteyen kartellerin olması, Jalisco’da okları Jalisco Nueva Generacion Karteli’ne çevirdi. Olay ile ilgili araştırmalar devam ediyor.

Karısını Cep Telefonunu Kaybettiği İçin Öldürdü!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Meksika denince ceteler geliyo herkesin aklina adalet yoksa bir ülkede herkes istedigi gibi at koşturur

  2. Dünya o kadar büyükken bu çekememezlik niçin olur :( Oysaki herkeze yetecek kocaman harika bir dünyamız var Yazık ölenlere üzüldüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu