Sinema

Shall We? Sinema Geceleri – 2018 Açık Hava Sineması

Sinema geceleri ya da bir diğer adıyla açık hava sineması, hep duyduğumuz ya da izlediğimiz, 70’li 80’li yıllarda aşırı trend bir etkinlik. Bu nostaljik aktivite şimdilerde de trend olmaya başladı. Nostaljik filmler, unutulmaz klasikler, animasyon filmler ya da günümüz vizyon filmleri… İşte yaz gecelerini keyifli kılacak sinema gecelerinden harika birkaç alternatif.

Nostaljik filmler, unutulmaz klasikler ya da günümüz filmleri… İşte yaz gecelerini keyifli kılacak sinema gecelerinden harika birkaç alternatif.

Shall We? Sinema Geceleri

Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu, Beşiktaş Container’da düzenlenen ve tüm gelirlerinin sokak hayvanlarına mama olarak bağışlandığı sinema geceleri düzenliyor. Bu yaz ilk defa düzenlenen etkinlik, sokak hayvanları yararına yapıldığı için neredeyse tıklım tıklım diyebiliriz!

Sizler de sevdiklerinizle keyifli birkaç saat geçirmek, aynı zamanda sokak hayvanlarına mama desteğinde bulunmak isterseniz cuma geceleri düzenlenen bu etkinliğe mutlaka katılın deriz.

 

bomontiada

Tarihi bira fabrikası içinde bulunan avluda her Çarşamba günleri oluyor. Filmleri, alternatif sinema kültürüne yön veren Başka Sinema seçiyor. bomontiada’nın TV+ ile düzenlediği ücretsiz olan etkinlik Eylül ayına kadar devam edecek.

Türk Sinemasında İlkler

Aqua Florya

Açık hava sinema geceleri, Aqua Florya’da bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Aqua Florya’da, deniz tarafındaki amfi tiyatroda düzenlenen gösterimler, her çarşamba günü sinemaseverlerle buluşuyor. Eylül ayına kadar devam edecek olan etkinlik ücretsiz.

Sait Halim Paşa Yalısı

Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi etkinliği, boğazın serin havası altında keyifle gerçekleşmeye devam ediyor. Bu sene dördüncüsü gerçekleşen etkinlikte Ready Player One, Tomb Raider, Deadpool 2 ve Ocean’s 8 gibi sezonun en iddialı gişe filmlerinin yanı sıra Breakfast at Tiffany’s gibi filmler gösteriliyor.

Shall We? Sinema Geceleri

UNIQ İstanbul

Açık hava sinemasının aşırı keyifli olduğu aşikar. Bunu daha da keyifli hale getirense UNIQ İstanbul. 11 Eylül’e kadar devam edecek olan sinema geceleri, doğayla iç içe ve yemyeşil bir ortamda gerçekleşiyor olacak. UNIQ İstanbul bu sene kısa film gecesi, korku gecesi, animasyon gecesi gibi birbirinde farklı konseptlerle sizleri bekliyor!

Altın Palmiye Ödülleri Sahiplerini Buldu

ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu

ENKA’nın yaklaşık bin kişilik açık hava tiyatrosu Oscar filmlerini izlemek isteyen sinema tutkunları için hazırlandı. Darkest Hour, Dunkirk, Shape of Water, Phantom Thread gibi muhteşem ve izlemeye doyamadığımız yapımların yer aldığı etkinliği mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Akasya Park

Akasya Park bu yıl çocuklu aileleri hedef alıyor. Coco, Ayı Paddington 2, Aile Arasında ve ArifV216 gibi filmlerin yer aldığı etkinlikte sevdiklerinizle keyifli birkaç saat geçirmeniz mümkün.

Türk Sinema Tarihi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu