GündemSinema

Sinema Dünyasından Haberler Var. Hem de Ne Bombalar.

Sinema dünyasından haberler bitmek bilmiyor. Dünyanın en çok tercih edilen sektörü olan sinema sektörü yine bomba olaylara sahne olacak gibi. Yeni sezonda vizyona girecek filmlerin yanı sıra, bazı dizilerinde yeni sezon duyuruları yapıldı. Hadi gelin hep birlikte sinema dünyasından haberler yazımıza başlayalım.

Sinema Dünyasından Haberler Var. Hem de Ne Bombalar.

The Walking Dead

Sinema dünyasından haberler yazımıza ölülerin düşmanı olduğu kadar yaşayanlarında korkulu rüyası olan Rick isimli karakterin başrolünü oynadığı The Walking Dead ile başlıyoruz. Rick deyince zaten tahmin ediyoruz ki hemen The Walking Dead aklınıza gelmiştir. Ünlü dizi ilk 8 sezonuyla Netflix Türkiye’ye eklendi. Hayranlarına duyurulur.

sinema dünyasından haberler var

 

Johnny Depp Sahalara Dönüyor

Sinema dünyasının en sempatik ve sevilen oyuncularından Johnny Depp sahalara dönüyor. Üstelik muhteşem bir ekiple. Ünlü oyuncu “Waiting for the Barbarians” isimli filmde Robert Pattinson ve Mark Rylance ile birlikte başrolleri paylaşacak.

jony depp yeni filmi

 

Mindhunter

Ekranların sevilen dizisi Mindhunter 2. sezonuyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aldığımız bilgilere göre 2019 yılının Ağustos ayında yeni sezon yayınlanmaya başlayacak.

mindhunter

 

Avengers

Avengers filmi gişedeki muhteşem yükselişiyle yeni bir rekora imza attı. İlk 2 haftasında 2.188 milyar dolar hasılata ulaşan film, Titanic’in rekorunu kırdı ve tüm zamanların en fazla hasılat yapan 2. filmi oldu. Performansı böyle giderse 1. sıradaki Avatar’ı bile geçebileceği düşünülüyor.

avengers end game hasılatı

 

The Power of the Dog

Benedict Cumberbatch ve Elisabeth Moss muhteşem bir filmle geliyorlar. Phil ve George Burbank kardeşleri konu alan filmde Benedict Cumberbatch huysuz ve zalim bir çiftlik sahibini canlandıracak.

sinema dünyasından haberler 1

 

Star Wars Hayranlarına Müjde

Star Wars hayranlarına müjdemiz var. Yeni bir Star Wars üçlemesi geliyor. Tarihler açıklandı. İlk film 2022’de, 2. film 2024’te, 3. filmin ise 2026’da vizyona girmesi hedefleniyor. Star Wars hayranları şimdiden heyecanlanmaya başlamıştır eminiz.

star wars ne zaman

 

Nicole Kidman Hayranları Ekran Başına

O bir dünya starı. O gelmiş geçmiş en güzel kadın oyuncular arasında. Hayranları adeta ona aşık. Ünlü oyuncu, Liane Moriarty’nin romanından esinlenen bir dizide başrol oynayacak.

nicole kidman dizisi

 

Spider-Man: Far From Home

Örümcek Adam hayranları müjde. Beklenen film çok yakında geliyor. Ağ atmaya başlayabilirsiniz. Spider-Man: Far From Home görselleri yayınlanmaya başladı. Bakalım yeni macerada kahramanımızı hangi tehlikeler bekliyor. Hep birlikte göreceğiz.

spider-man-far-from-home

 

Game Of Thrones

Winter is coming gençler. Size süper bir haberimiz var. George R. R. Martin 3 ayrı Game of Thrones yan dizisi için çalışmaların sıkıntısız bir şekilde ilerlediğini açıkladı.

game of thrones yan dizi

 

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Programı Çıktı. Mutlaka Göz Atın.

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Star Wars ve tarih 2022 mi ben o zamana kadar çoktan nalları dikerim yaa :) Bari önümüzdeki yıl çekilseymiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu